• Новак
Лет Дрвени Пропелер CCW 18*8 18inch За Бензин RC Модел Авион

Лет Дрвени Пропелер CCW 18*8 18inch За Бензин RC Модел Авион

DEN 436.32

Достапност
Производот е достапен


Количина : 1x CCW Дрво Пропелер
Големина : 18*8
Превозот
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 15-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.

Декларирани спецификации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
18*8

Комплементите на стоката