• Новак
Gartt мотор Држач за Пропелер адаптер за ML2206/ML2204 моторни РК Quadcopter Летало

Gartt мотор Држач за Пропелер адаптер за ML2206/ML2204 моторни РК Quadcopter Летало

DEN 192.00
DEN 171.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


Напомена :
Само за ML2206 и ML2204 мотор,може да't одговара да ML2206 S или ML2204 S мотори.

Декларирани спецификации

боја:
Жолта
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
проп адаптер
проп адаптер:
За ML2206/ML2204

Комплементите на стоката

HSP РК АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ РЕЗЕРВЕН ДЕЛ НЕ. 58001-58024 ЗА HSP 1/18 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ПУСТИНАТА КАБРИОЛЕТ

Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањет

DEN 177.00 177.12