• Новак
F20336 Walkera Родео 110-Z-02 Телото Рамка за Walkera Родео 110 РК Трки Летало

F20336 Walkera Родео 110-Z-02 Телото Рамка за Walkera Родео 110 РК Трки Летало

DEN 147.84
DEN 127.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен


Walkera Родео 110-Z-02 Телото Рамка за Walkera Родео 110 Трки Летало F20336
Специфики :
Бренд Име : Walkera
Модел : Родео 110-Z-02
Употреба : Резервни Делови за Walkera Родео 110 Quadcopter
Тежина : 12g
Пакетот Вклучува :
1* Телото Рамка
Ви благодариме за вас избере нашиот производ , ние сме доверливи ,ако имате било какви прашања ,ве молиме порака со нас слободно , ние би сакале да се обиде нашите најдобри за решавање на вашиот проблем .

Декларирани спецификации

Бренд Име:
WALKERA(dianzi)
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Телото Рамка

Комплементите на стоката

HSP РК АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ РЕЗЕРВЕН ДЕЛ НЕ. 58001-58024 ЗА HSP 1/18 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ПУСТИНАТА КАБРИОЛЕТ

Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањет

DEN 177.00 177.12

Алуминиум 3 Спојки Чевли и Пролет Поставите 21-28cxp Мотор Делови За HSP Redcat Nitro Моќ РК 1:8 Скала Модел на Автомобил Кабриолет

Убав ден за вас : ))Предмет : Стипса Спојки & ПролетПакет : 1 Поставува Задоволството на Клиентите ве Молим�

DEN 134.00 134.40

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5PCS 3.7 V 600mah литиум Батерија

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5 PCS 3.7 V

DEN 1342.00 1412.64