• Новак
AC 100V-240V DC 7.2 V 500mA ЕУ/САД/AU приклучокот на полначот на мали tamiya машки конектор NiMH NiCD батерија

AC 100V-240V DC 7.2 V 500mA ЕУ/САД/AU приклучокот на полначот на мали tamiya машки конектор NiMH NiCD батерија

DEN 431.52
DEN 388.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.15 ЕДЕН Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 500m A Пакет КОЛИЧИНА : 1 buc Содржина : КАКО СЛИКИ
Ве молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.

Декларирани спецификации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Број На Модел На:
T10131
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач

Комплементите на стоката

Алуминиум 3 Спојки Чевли и Пролет Поставите 21-28cxp Мотор Делови За HSP Redcat Nitro Моќ РК 1:8 Скала Модел на Автомобил Кабриолет

Убав ден за вас : ))Предмет : Стипса Спојки & ПролетПакет : 1 Поставува Задоволството на Клиентите ве Молим�

DEN 134.00 134.40