• Новак
GARTT QE 2205 C 2300KV Г.С./CCW Brushless Тркачки Мотор За QAV FPV РК 210 250 zmr 300 Quadcopter Multirotor Мини беспилотни Летала

GARTT QE 2205 C 2300KV Г.С./CCW Brushless Тркачки Мотор За QAV FPV РК 210 250 zmr 300 Quadcopter Multirotor Мини беспилотни Летала

DEN 500.64
DEN 445.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен

GARTT QE 2205 C 2300 KV Г.С./CCW Brushless Тркачки Мотор За QAV FPV РК 210 250 zmr 300 Quadcopter Multirotor Мини беспилотни Летала Предупредување : жица на овој тип на мотор може да'т се намали. Ние ги користиме за еден вид на лак на жици, таа 's топлински отпор и изолација. Ако намалување на жици, треба да scrape лак за лемење калај. Но лак е тешко да се scrape.
Г.С.
CWW

Декларирани спецификации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
QE 2205C 2300KV мотор

Комплементите на стоката

Алуминиум 3 Спојки Чевли и Пролет Поставите 21-28cxp Мотор Делови За HSP Redcat Nitro Моќ РК 1:8 Скала Модел на Автомобил Кабриолет

Убав ден за вас : ))Предмет : Стипса Спојки & ПролетПакет : 1 Поставува Задоволството на Клиентите ве Молим�

DEN 134.00 134.40

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5PCS 3.7 V 600mah литиум Батерија

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5 PCS 3.7 V

DEN 1342.00 1412.64