• Новак
Виткање Пропелер 1247 Г.С. CCW Пати Реквизити ABS Пластика за Quadrocopter FPV 1Pair

Виткање Пропелер 1247 Г.С. CCW Пати Реквизити ABS Пластика за Quadrocopter FPV 1Pair

DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен


Ако ви е потребен полнач , ве молиме кликнете на линкот подолу :
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[7254] Други
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ве молам, разберете дека Пост Воздухопловната услугата не е стабилна, понекогаш тоа трае подолго време да пристигне . Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3. Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна
веб-сајт се обезбедени;
5. и 2 парчиња CCW.
Предмет : Виткање Пропелер 1247 Г.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.6 g
За моторни 2212-2216
Пакет : 1 Pair /4 PCS ; вклучува 2 парчиња Г.
Повратни информации
1.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Декларирани спецификации

боја:
Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
GEMFAN
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
1247 виткање
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Користат За:
Мини quadrocopter fpv авион

Комплементите на стоката

HSP РК АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ РЕЗЕРВЕН ДЕЛ НЕ. 58001-58024 ЗА HSP 1/18 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ПУСТИНАТА КАБРИОЛЕТ

Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањет

DEN 177.00 177.12