• Новак
Wltoys A959-03 Повлече Прачка за A949 A959 A969 A979 A959-Б A969-Б A979-Б 1/18 РК Автомобил Резервни Делови

Wltoys A959-03 Повлече Прачка за A949 A959 A969 A979 A959-Б A969-Б A979-Б 1/18 РК Автомобил Резервни Делови

DEN 249.60

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
A959-Б
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
TOMYEA
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Надградба На Делови/Додатоци:
Дел
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Телото

Комплементите на стоката