• Новак
Фирма 90% бела goose надолу перница Европската големина 26*26 инчи полни 40 мл бесплатен превозот фабрика трговија на големо

Фирма 90% бела goose надолу перница Европската големина 26*26 инчи полни 40 мл бесплатен превозот фабрика трговија на големо

DEN 7104.00

Достапност
Производот е достапен

Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Фирма 90% бела goose надолу перница Европската големина 26*26 инчи
полнети 40 мл бесплатен превозот фабрика трговија на големо
На купувачот : Сите производи се во парк,pls купи нив од себе.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24
.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Декларирани спецификации

боја:
Бела
Големина:
European size
Употреба:
Декоративни,Постелнина,Телото
Обликот:
правоаголник
одделение:
Квалификуван
Функција:
Анти-Статички
Ткаенина Count:
40
Пополнување:
Надолу
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
Европската големина 26*26 инчи
Дел:
Вратот
Тежина:
0.5-1 kg
Шаблон Тип:
Печати
тема count:
233TC
Производот:
90% бела goose надолу перница
Европската Големина:
26*26 инчи
додатен:
90% бела goose надолу 800 пополнување powrer
Додатен тежина:
40oz (1136g)
перница тип:
Медиум Мека
боја:
Бела
Мирис:
Никој
одделение:
Луксуз
Перница:
Еден

Комплементите на стоката

2018 Нови U-Форма Гумени Перница Авион Вратот Патување Перница Патување Прибор за Удобни Перници за Спиење Дома Текстил LST

Ако ви се итни, можете да го извести ме за користење на брзо меѓународни курир, како UPS, TNT, DHL&ЕМС.Тоа само �

DEN 435.00 543.36

Дома Текстил постелнина Деколте Перница 48*74cm фрли перница Полиестер влакна добра Еластичност шарени Анти- ' рчи перница

Дома Текстил постелнина Деколте Перница 48*74cm фрли перница 100% Полиестер влакна добра Еластичност шарени

DEN 624.00 1133.28

Enipate Јазол Топката Перница За Статистика Половината Назад Перница Бебе Нап Перница Полнети Кукли, Играчки Детска Продавница

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Куп перница ќе заличи вашата соба décor.Секој перница е ст�

DEN 480.00 684.96

Кадифен Удобно Тули Дрво Форма Фрли Перница Home Office Спиење Перница Перница Вратот И Главата Поддршка Дома Декоративни Перници

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиск

DEN 159.00 187.20

Октомври. Новиот Дом Текстилни Подарок Детектив Конан Аниме Дете Фантомската Крадец еднострани двострани Мини Плоштад Перница

8 инчи (25*25cm)Вистински производ големина ќе имаат 23cm грешка, ве молиме во вид преовладува.Не постои напла�

DEN 459.00 527.52

90x43cm Розова Памук Перница Симпатична Ѕвезда Круна Форма Перница Момче Девојки Спијат Постелнина Перница Роденденски Подарок

Описи : 100% Сосема нов и висок квалитет.На перница ќе заличи вашата соба décor.Секој перница е квалитетот и �

DEN 474.00 539.04