• Новак
Кориснички Обоени Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Дома Декор Стакло Налепница Дигитален принт BLT1222 Внатрешно-мир Живот

Кориснички Обоени Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Дома Декор Стакло Налепница Дигитален принт BLT1222

DEN 475.20
DEN 371.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен


Основни Информации
1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот
2.Материјал : Еко-Пријателски ПВЦ, Водоотпорен, Стабилност
3.Боја : вистинската боја е полесен од екранот слика.
4.Животниот Век : 8-10 Години
5.Техника : Дигитално Печатење
6. Погоден : Прозори, Лизгачки Врати, Мазна Површина.
7.Карактеристики : Статични останат без лепак и обновливи
*Редовни Големина На :
1 : 45x60cm(W x H)/17.72" x 23.62"
2 : 60x90cm(W x H)/23.62" x 35.43"
3 : 80x120cm(W x H)/31.49"x 47.24"
Забелешка : ве Молиме овозможи 5mm грешка во големина како прирачник за сечење.
*Прилагоди На Големината :
1.Големина : Ние може да направи било големина што ви треба, ве молиме контактирајте не преку порака или услуга на линија пред да нарачате.
2.Минимална Цел : 0.2 квадратни метри
3.Цена : УСД$35.5 на метар квадратен
4.Испорака време : Тоа ќе трае 4-6 дена за да се произведе филмот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Answer : ___________________________ Note : Како стандард превозот не ќе го прифати пакетот подолго од 90см,кога ширина и должина на кориснички филм двете надмине 90cm, еден начинот на нашиот дизајнер ќе се намали на моделот во неколку парчиња. Друг начин на кој ние можеме да брод од експрес, и ќе треба да плаќаат за изразат превозот надомест. Ние ќе ги провери и да ги информира цената да се потврди.
Обичај цел не може да бидат откажани или променети, ве молиме да можете да се разбере.
Сцена График

Декларирани спецификации

боја:
сопствени направени големина
Функција:
Топлинска Изолација,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Матирано / Гравирани
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
Dicor
Број На Модел На:
BLT1222
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
Тип:
Статички држат(без лепак за назад)
Техника:
Дигитално Печатење
Шема:
Внатрешно-мир Живот
боја:
како Слика
Стил:
Руралните
Функција:
Декоративни/Privacy protection/UV-Блок
Пријава:
Дневна соба/Бања/Library/Кујна Соба/Лизгачки врати
Функција Б:
Отстранлив/Водоотпорен
Големина:
45*60 cm/60*90 cm/80*120 cm/Custom
Апликацијата Б:
Продавница/Кафе/Чај Во Соба/Трговски Центар

Комплементите на стоката

Custom size Прозорец Филмови Гроздобер Европски Стил Уметност Проѕирен самолепливи Стакло Филмови налепница хартија Вратата Налепници

Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере пре

DEN 1920.00

Тоалет прозорец налепници тоалет налепници проѕирен нетранспарентно бања стакло налепници водоотпорен и транспарентен зелено

Ве молиме одберете 60cm * 88cm.95 во) Големина 2cm грешка Може да се намали во согласност со фактичката големина

DEN 680.00 715.20

200pcs/многу декоративни налепници за Црна и бела 2 бои кружни рачно изработенизапечатување ознака за печење пакет торта кутија

Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.200pcs / многу декорати

DEN 511.00 537.60

Обоено стакло на прозорец за филмот Класично сликарство само лепило спалната соба дневна соба сенка декоративни прозорец Налепници

Обоено стакло на прозорец за филмот Класично сликарство само лепило спалната соба дневна соба сенка де

DEN 611.00 611.04

обичај умре сече налепници ниска цена налепница етикета печатење евтини персоналните налепница топла продажба винил labels налепници

Ние ќе го избере или совети најдобар погодност начин за Царинските такси : понекогаш во некои земји, цар

DEN 11520.00 14400.00

Прилагоди на големината на windows Стакло Филмот Врата Налепници водоотпорен Статични се Држат за Приватност Стакло на Прозорец

Може да се направи кориснички големина,но максимална ширина е 85cm,ние не можеме да брод повеќе од 85cm со ст

DEN 1020.00 1200.00

налепницата на производителот обичај умре сече налепници ниска цена Обичај Налепница Печатење Намалување на Секоја Форма Бизнис

3)Големина и количина Брз цитат совети Тип на производи (барање на пакување, што пакет) / торба парчиња ил

DEN 12672.00 15840.00

Custom size Прозорец Филмови ПВЦ само лепило или статични држат декоративни матирано приватност прозорец филм Ретро декорација

По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го постав

DEN 1786.00 1920.00

налепница компанија високо квалитетни евтини Обичај постојано налепница на услугата за печатење ниска цена за Обновливи лепило

Материјал Обложена хартија / Транспарентен / ПВЦ / Заоблачено домашно МИЛЕНИЧЕ / Полиестер / Алуминиумск

DEN 14976.00 18720.00

Електростатско cellophane супер дебела матирано стакло филм бања лизгачки вратата проѕирен нетранспарентно прозорец налепници

Цената е 1 метар,ширина е 30 / 45 / 60 / 70 / 80см Име : лепак слободни електростатско стакло филм Големина : Цена д

DEN 211.00 224.64

Налепница Фабрика висок квалитет евтини, на Големо јасно печатени налепница етикета ниска цена за Обновливи лепило етикета налепница

Големина Како по клиенти барања 3)Големина и количина Бои CMYK / Pantone, по клиенти барања 6)Пакување барањата

DEN 11520.00 14400.00

обичај умре сече налепници ниска цена налепница етикета печатење евтини персоналните налепница топла продажба винил labels налепници

Брз цитат совети Тип на производи (барање на пакување, што пакет) / торба парчиња или ролна филм / дебели

DEN 10752.00 13440.00

Custom size Прозорец Филмови Гроздобер Европски Стил Уметност Проѕирен самолепливи Стакло Филмови налепница хартија Вратата Налепници

com / store / product / howtouseforwindowfilms / 1504506_32560354592.За повеќе детали за употреба на метод, проверете на линкот : http : / /

DEN 1344.00

Прозорецот налепници светлина нетранспарентно тоалет тоалет мали свежи балкон декоративни прозорец налепници матирано стакло

33 во), 80СМ*148 CM(31 Мембраната во прилог на стакло, а потоа излупете исклучи дека слој на транспарентен зашт

DEN 715.00 715.20