• Новак
за Kawasaki Z800 Z1000 Мотоцикл 3D Гумена Подлога Нафта Гас на Резервоар за Гориво Заштитник Покрие Налепница Decal Риба Коска за Хонда за Јамаха

за Kawasaki Z800 Z1000 Мотоцикл 3D Гумена Подлога Нафта Гас на Резервоар за Гориво Заштитник Покрие Налепница Decal Риба Коска

DEN 312.00
DEN 265.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Опис
Боја : Црвена / Сино / Црна / Зелена
Материјал : Висок Квалитет На Гума
Модел : риба коска
Објектот се вклучени : 1 x резервоарот подлога
Answer : ___________________________ Note :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Моден дизајн влошки со допирни 3 D кул стил.
2) да се Помогне да се спречи гребнатини на резервоарот за гас од оклопни костум, појас, итн.
3) Издржливи, водоотпорна, анти-Исчезнат, анти-корозија.
4) Дојде со ултра-леплива лепило поддршка. Лесно да се залепи и да ги отстраните.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Моден дизајн влошки со допирни 3D кул стил
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Гума
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Производот:
decal налепница
Шема:
Риба Коска
Fitment:
универзален мотор
Одговара за 1:
за ЈАМАХА MT07 MT09 R1 Р3 R25 итн.
Одговара за 2:
за Kawasaki Z800 Z1000 итн.
Одговара за 3:
за Suzuki gn125 sv650 gw250 gs500 dl650 итн.
Одговара за 4:
за Хонда CBR600 CBR1000 gx35 / граѓански / спогодба итн.
одговара за 5:
за BMW R1200GS S1000RR итн.

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот Големина 0.5 m x 2m TSAUTOP Синџири хидро графички вода трансфер печатење филм течни слика хидрографски филм

Пакет.големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот

DEN 417.00 439.20

WDF083-1 20 МИЛИОНИ должина течни слика хидрографски филм Ширина 50cm течни слика филм, сребрена и Транспарентен Карбонски Влакна

ширина 50cm WDF210 10 Squar Метар карбонски влакна вода трансфер печатење филм hydrographicsвода / Hydrographies Трансфер Пе

DEN 1008.00 1200.00

Мотоцикл Транспарентен Бела Карбонски Влакна Налепница Смола Резервоарот Подлога Заштитник слонова коска Decal За Yama Х Suzu

Добредојдовте на нашата продавница~Уживајте во вашата шопинг!~Објектот специфичности : 1.Боја : Како на с

DEN 132.00 282.24