• Новак
40W 110V Цемент Микс на Вибрации на Моторот Мини Електрични Машини за Индустрија на Вибрации на Моторот

40W 110V Цемент Микс на Вибрации на Моторот Мини Електрични Машини за Индустрија на Вибрации на Моторот

DEN 1584.00
DEN 1426.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


40 W 110 V Цемент Микс на Вибрации на Моторот Мини Електрични Машини за Индустрија на Вибрации на Моторот
Еден Фаза Параметар :
Три-фаза Параметар :

Декларирани спецификации

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
15W 220V 1PHASE, 20W 380V 3PHASE, 20W 110V 1PHASE, 20W 220V 1PHASE, 30W 110V 1PHASE, 70W 220V 1PHASE, 60W 220V 1PHASE, 15W 380V 3PHASE, 50W 220V 1PHASE, 15W 110V 1PHASE, 40W 110V 1PHASE, 40W 220V 1PHASE, 40W 380V 3PHASE, 30W 380V 3PHASE, 30W 220V 1PHASE
Изградба:
Постојан Магнет
Излезна Моќност:
40W
Тип:
Микро Мотор
Commutation:
Brushless
Број На Модел На:
HY-0.4
Употреба:
Електричен Велосипед
сертификација:
ISO
Модел:
HY-0.4
тековната:
0.19 A/0.38 НА
моќност:
40W
Сила:
25kg
класа на изолација:
F
инсталација структура:
Хоризонталната
Напон(V):
110V/380V/220V

Комплементите на стоката