• Новак
hight quanlity метал Микро DC мотор 12V мини DC опрема мотор со 42mm тема вретено за DIY agitator без бучава

hight quanlity метал Микро DC мотор 12V мини DC опрема мотор со 42mm тема вретено за DIY agitator без бучава

DEN 235.20

Достапност
Производот е достапен


hight quanlity метал Микро DC мотор 12 V мини DC опрема мотор со 42mm тема вретено за DIY agitator без бучава
ротирање на ветер : 90rpm
напон : 12v
lenght и дијаметар на оска : 42mm*5mm

Декларирани спецификации

Напон(V):
12v
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Излезна Моќност:
-
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
Број На Модел На:
500
Тип:
Микро Мотор
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Вртежен момент:
-
Постојана Струја(A):
12V-90rpm
Изградба:
-
Ефикасност:
-
Тип:
Опрема Мотор
Напон(V):
12V 90 вртежи во минута

Комплементите на стоката

Бунари со Дијаметар од 5mm Постојан Магнет DC Мотор 12V 24V 38SRZ Минијатурни Голема Брзина Голем Момент Брзина на Товар Мотор

Конвенционалните брзина напон е како што следува, ве молиме имајте на напонот по купувачот фотографира

DEN 1720.00 1977.60