• Новак
1PCS Мрежа А4 Датотека Multicolor Ленти Шема Црвена Торба

1PCS Мрежа А4 Датотека Multicolor Ленти Шема Црвена Торба

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен

1 PCS Мрежа А4 Датотека Multicolor Ленти Шема Црвена Торба Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Датотека Најлон Кеса Материјал Затворање Патент Шема Multicolor Ленти Главната Боја Црвена Димензии 33 x 24 x 1cm (L*W*T) Одговара на Хартија, А4 Големина

Декларирани спецификации

Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Големина:
33 x 24 x 1cm
Број На Модел На:
A4
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
oze19921102

Комплементите на стоката

Висок Квалитет Бонбони Боја Датотека Папка Пластична Табла Со Исечоци Испит Хартија Документ Папка Училиште Канцелариски

Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM ОписЦената се однесува за 1 парчиња таблата со исечо

DEN 561.00 728.16

2 парчиња/многу документ папка A4 клип одбор плоча клип датотека пишување подлога од хартија клип извештај покрие суспензија

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

DEN 862.00 1231.20

Chuangyi A4 Датотека Папка 13 Индекс Џебови Слоеви Документ Студија Работи Металик боја Проширување Паричникот Организатор Училиште

Име : Chuangyi проширување паричникот Количина : 1pcs Материјал : ПП Тежина : 380g / 470g Боја / шаблон : Како што е при

DEN 537.00 715.20

JIANWU А4 А5 едноставен, но елегантен имитација лен платно чувствува датотека торба портфолио канцеларија студија торба канцелариски

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.8 CM linnet папкаНачин На Плаќање 1 Ние не сме одговорни за би

DEN 123.00 187.20

Mesh Патент Pvc Кеса Димензии, 5 За Да Изберете Водоотпорен, Поднесување, Производи Датотека Папка, Складирање, Боја, По Случаен

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Ве молиме дозволете друг 510 дена задо

DEN 148.00 208.80

A4 СТП Кожа Папка А4 Носителот Office управување со Папки Кожа-Folder-За-Трудови Документи Торба Документација Организатор Carpeta

Сосема Нов И Добар КвалитетМатеријал : СТПГолемина : 37.5*28 смInnner Џеб : Еден патент торба и 4 пен НосителиИн

DEN 636.00 1248.00

10pcs Документ А5 Датотека Торба Држач за Чување Козметички Шминка Торба Студент Канцелариски Училиште Материјали Пенкало Торба

Добредојде време на Испорака : Работна недела 17 дена за да испратите парцелиЛогистика Препорачува : 1...

DEN 254.40

2 Видови Дебели 15x38cm Само Запечатување Патент Ziplock Пластични Пакет Reclosable Клип Синџир Намирници Пакување Пакување Кеси

48 во 14*16cm / 5 на купувачите земјата; Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот ЗАЧУВАМ адреса, ве мо

DEN 1632.00 1754.40

Мулти-функционални A4 Документ Кеси Поднесување Производи Преносни Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Складирање Торба за преносни

Функција : Тело Материјал : Водоотпорен Оксфорд ткаенинаГолемина : За 33cm*24*3.5 смТежина : Околу 370gФункција

DEN 829.00 1382.40

1Pc A4 Датотека Папка Документ Торба Квалитетот на Портфолиото на А4 Канцелариски Документ Папка Office управување со Папки Kawaii

[xlmodel][производи][41051] ПРЕПОРАЧУВАМ[xlmodel][фото][0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА[xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ПОВ

DEN 178.00 186.72