• Новак
НОВА клима уред Далечински управувач За KELON kl1 KT-KL1 KL-12 DG11D1-20 DG11D1 KFR-23GW/ND1

НОВА клима уред Далечински управувач За KELON kl1 KT-KL1 KL-12 DG11D1-20 DG11D1 KFR-23GW/ND1

DEN 384.00
DEN 334.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Ние нема да прифатиме каков било објект кој има физички оштетувања. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена. Производот се врати за Да се вратите производ, мора да се повик или мејл и да добие Врати Стока за ставање во Промет ("RMA") во рамките на гарантниот врати период за производот (што е опишано погоре). Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот следење на број или испорака потврда по 3 работни дена. S не ќе му ги надомести купувачот за оригиналниот трошоците за превозот. Контактирајте со вашиот локален обичај брокер за дополнителни информации / барања. Повратни информации Ако заради било каква причина се чувствувате дека ние не заслужуваат позитивни повратни информации, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го подобри вашиот шопинг искуство со нас. да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Молиме изберете брзо shippig начин : DHL Вашиот предмет ќе бидат обработени и се испраќаат надвор рок од 1-3 дена. Ви благодариме! Пакет Детали. Физичка штета е секоја штета која не е предизвикана од било нормално абење. Клиентот е одговорен за дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и / или даноците. Ако добиеме објект кој е физички оштетени, ќе бидат вратени на купувачот на ваш трошок. Услуги на клиентите Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Следење на број ќе бидат испратени до вас, откако објект се обработува и се испраќаат. За меѓународните пратки, ние не може да гарантира точноста на времето за испорака како секоја земја има свои царинење барања.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
XingZhiHua
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
kl1
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Комплементите на стоката

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Малина ПИ 3 Безжична Тастатура за Далечинско Учење Тастатура Комбо за Android Паметни ТВ Кутија

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката Удобен копчето и издржливи литиум ба�

DEN 520.00 571.68