• Новак
далечински управувач за ТВ PROSCAN тв далечинска контрола

далечински управувач за ТВ PROSCAN тв далечинска контрола

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе.
КОРИСТЕТЕ САМО PROSCAN ТВ
Пакетот вклучува :
1 x Далечински Управувач(Батерии не се Вклучени)

Декларирани спецификации

Бренд Име:
hononjo
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
RMD9
Пакет:
No
Канал:
1
Фреквенција:
ir

Комплементите на стоката