накит наоди и компоненти

накит наоди и компоненти

накит наоди и компоненти

потрошен материјал за накит трговија на големо DIY накит наоди и компоненти CZ кристал конектори Pendant за бисер ѓердани одлуки

DEN 245.00 480.00-49 %
Оценка на стоката:

За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го

ножици/shears/forfex/алатка форма антички сребрен DIY легура шарм Pendant гроздобер накит одлуки додатоци наоди хривнија

DEN 285.60
Оценка на стоката:

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

Рачно изработени Златен накит Наоѓање,Природни Сина Жад камен Ахат Фацетирани Beaded Синџири,DIY ѓердан рака синџир накит одлуки

DEN 1469.00 1632.00-10 %
Оценка на стоката:

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Месинг, Злато Позлатен, Ахат КаменМонистра Облик

Потрошен материјал За накит Европската Мода DIY Бисер Ѓердани Наоди Додатоци Младата Месечина Приврзоци Connecto За Изработка

DEN 668.00 1310.40-49 %
Оценка на стоката:

Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во т

1000PCS 6mm 7mm 10мм Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Tessal Покрие Јаже Завршува Crimp Монистра Наоди Накит Додатоци

DEN 6079.00 7151.52-15 %
Оценка на стоката:

Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжет

[6Combo/Многу] Црна Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Окови Токи Одлична за Paracord Нараквици 5mm Окови со Прилагодливи Барови

DEN 575.52
Оценка на стоката:

Ако ви требаат повеќе , ние ќе ви даде трговија на големо цена,ние сме Фабрика ,може да ви даде Ѕверотцена

плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма легура шарм Pendant одговара за изработка на накит

DEN 304.00 304.32-0 %
Оценка на стоката:

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

500Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слободни, 20x11x3mm, Дупка:

DEN 1382.00 1727.52-20 %
Оценка на стоката:

500 Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слоб

Бесплатен превозот 100 Метри, 3,5 мм Црна Круг Вистинска Кожа Мозок, Ѓердан & Хривнија Вистинска Кожа Кабелот

DEN 1728.00 1919.52-10 %
Оценка на стоката:

Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пр

Природен Камен Издлабени Животинско Црвено-Реката Џаспер Обетки,24x18x2mm,2.3 G Semiprecious камен обетки парична казна накит

DEN 806.40
Оценка на стоката:

Добредојдовте на Убава Џек! Природен Камен Издлабени Животинско ЦрвеноРеката Џаспер Обетки,24x18x2mm,2.3 g semi

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребрен, за 32-милиметри долга, 6mm широк, 2,5

DEN 960.00 1370.40-30 %
Оценка на стоката:

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребренза 32милиметри дол

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

DEN 240.00 281.76-15 %
Оценка на стоката:

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

DEN 153.00 239.52-36 %
Оценка на стоката:

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево

20pcs/многу 11x21mm Сребрен Тон Овална Дизајн Нерѓосувачки Челик Конектор Накит Наоди за Ѓердани & Нараквици Одлуки F3495

DEN 146.00 162.72-10 %
Оценка на стоката:

20pcs / многу 11x21mm Сребрен Тон Овална Дизајн Нерѓосувачки Челик Конектор Накит Наоди за Ѓердани & Нараквици

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*12MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Дупка Монистра за Накит Одлуки

DEN 454.00 504.48-10 %
Оценка на стоката:

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*12 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Д

PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк Круг Cabochon Шарм Одговара 12.5 Mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Diy

DEN 216.00 239.52-10 %
Оценка на стоката:

КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСНашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)Било прашање по

Го отворија Белата CZ Монистра 7mm 9mm Метал Бакар Тркалезна Форма Студ Earring Делови Накит Наоди 10pr По Многу

DEN 1086.00 1180.80-8 %
Оценка на стоката:

Го отворија CZ Монистра 12x18mm Висок Квалитет Метал Бакар Обетки КукитеОпис : Висок Квалитет На Анти ' Рѓа Б

најниска цена накит најдобри 3мм X1.5mm 100 метри црна добра Faux Рамен Велур сомот Чипка Кожа Кабелот хривнија Накит Necklac

DEN 340.00 425.28-20 %
Оценка на стоката:

Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со "Кин

Mibrow 2 парчиња/многу Памук Tassels За Обетки Свила MixedColor Шарм Pendant Сатен Tassels за DIY Накит Одлуки Наоди Материјал

DEN 87.00 111.84-22 %
Оценка на стоката:

Mibrow 2 парчиња / многу Памук Tassels За Обетки Свила Mixed Color Шарм Pendant Сатен Tassels за DIY Накит Одлуки Наоди Матери

100pcs Мешана Боја на Цвет Tassel 20mm Мини Tassels За Накит Diy Мобилен Earring Ѓердан Шарм Мобилен Телефон Ремени Додатоци

DEN 432.00 616.80-30 %
Оценка на стоката:

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : Ткаенина TasselБоја : Мешана БојаГолемина : 20 MMКоличина : 100

1mm 100/тркалаат Накит Плетенка Тема Метални Кабли Тема за Изработка на Накит DIY Додатоци Занает Ѓердан Хривнија

DEN 250.00 416.16-40 %
Оценка на стоката:

1mm Накит Плетенка Тема Метални Кабли, GoldenrodГолемина : за 1.0 мм дебел, 100 / ролна.Металик Занает Мозок е напр

3x4mm AB Титаниум Светло Сина чисто Стакло Rosary Синџир,Виножито Кристал Фацетирани Rondelle Златен Ланец,Жените Хривнија Обетки

DEN 829.00 882.24-6 %
Оценка на стоката:

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

6mm,Позлата Антички Бронза Месинг Жица Завиткан Синџир,се Меша Amazonite Мазна Круг мушка Rosary Синџир,Нараквица Обетки Шарм

DEN 1217.00 1295.04-6 %
Оценка на стоката:

Вашето задоволство е наша услуга цел!Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информациизатоа ш

5Meters,3x4mm Црна Кристално Стакло Фацетирани Rondelle Сребро Синџир,Шарм Rosary Синџир Хривнија Обетки Ѓердан Накит Материјали

DEN 843.00 896.64-6 %
Оценка на стоката:

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

13x32mm Двојно Цвет Слива Цвет Форма Отвори CZ Бисери Ѓердан Clasps Одговара Ѓердан Изработка на Накит Наоди 10pc По Многу

DEN 883.00 960.00-8 %
Оценка на стоката:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Го отворија CZ Монистра Метал Бакар Двојно Цвет Форма Ѓердан ClaspsОпис : Ма