интегрирани кола

интегрирани кола

интегрирани кола

Треска TPA3123 Класа D Дигитален Засилувач одбор Една електрична 12V-20V Dual Channel Висока Верност 25Wx2 Засилувачи модул 2*25W

DEN 482.88
Оценка на стоката:

Преглед : моќта засилувач одбор продавница дизајн, прв бесплатен повтори дебагирање, за да се постигнат

Малина камера ноќ визија камера посветен на инфрацрвена светлина 3w висока моќност ноќ визија за мониторинг на инфрацрвена пополнете

DEN 117.12
Оценка на стоката:

работи на принцип : LED одбор и камерата PCB одбор шасија со заклучување може да се користи заедно (малина п

400KV висок напон генератор на висок напон инверторот трансформатор пулсот висок притисок пакет модул супер лак

DEN 190.56
Оценка на стоката:

Мерки на претпазливост : Високонапонските модули треба да се користи за да се избегне високонапонските

7А / 160W Двојна DC Мотор Модул Висока Моќност Индустриски Одделение Напред и Рикверц PWM за Контрола на Брзината, L298 Логика

DEN 667.68
Оценка на стоката:

Двонасочна моторни интерфејс, секој номинална излезна струја 7А, врв тековната 50 A, на моторни интерфејс

SHT30 температура и влажност, сензор модул I2C комуникација температура и влажност проширување верзија ЗА Д1 МИНИ одбор

DEN 315.36
Оценка на стоката:

SHT30 температура и влажност, сензор модул I2 C комуникација температура и влажност проширување верзија ЗА

5A константен напон постојан струја LED возење литиум јонска батерија на полнење модул со сегашните и напон метар одбор

DEN 382.08
Оценка на стоката:

Компанијата низ годините на развој, формирана добар менаџерски тим, и има воспоставено истражување и ра

2 ПАРЧИЊА LoRa ESP32 0.96 Инчен Сина OLED Дисплеј Bluetooth WIFI Lora Комплет SX1278 32 Модул IOT Развој Одбор Антена за Arduino

DEN 1614.00 1698.72-5 %
Оценка на стоката:

Поддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режими.Ако објектот е на пат,ве молиме почекајте неколку дена т

Испраќање на бесплатни 20PCS G25N120 SGW25N120 ДА-247 1200V 25A Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 895.00 941.76-5 %
Оценка на стоката:

За Превозот време Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 д

Испраќање на бесплатни 20PCS W6NC90Z STW6NC90Z ST ДА-247 900V 6A Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 859.00 903.84-5 %
Оценка на стоката:

Време на испорака Кина Пост ВоздухMail сад, Велика Британија, Австралија 2030 работни дена Канада, Западна Е