компјутерски кабли и конектори

компјутерски кабли и конектори

компјутерски кабли и конектори

15cm 90 степени Десен Агол 3 пол 3,5 мм Помошен Аудио Рамен Кабел Кабелот Машки да Машки за телефонот автомобил помошен Говорникот

DEN 135.00 142.56-5 %

Опис на производот Карактеристики : Сосема Нов и т op квалитет Издржливи во употреба Приклучок : 3.5 mm 3 пол

Моќ Конвертор Адаптер Кабел 15cm 7.9*5.5 мм Женски Интерфејс За Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод промет на Големо со Бесплатен Превозот

DEN 126.00 143.52-12 %

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Моќ конверторКабел Адаптер За Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 0