пакет

пакет

пакет

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Гроздобер Зголеми

DEN 1071.00 1338.72-20 %

2 cm) се Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida xбод ткаенина, Боја Симболи на Табелата, кол

Пеперутки во Текот Цвеќиња (12) Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставен 11CT 14CT Отпечатена На Платно Дома Декор

DEN 313.00 579.84-46 %

На unprinted памук е празно бело платно дека треба да се dew линии со себе, тогаш ќе може да го направи на крсто

Нови светилникот (2) DMC крстот бод колекции сценографијата 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид дома

DEN 801.00 801.12-0 %

ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа тоа не е печатена со б

Навигација на големо памук крстот бод колекции сценографијата 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид дома

DEN 440.64

ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме ко

Радост недела Цвет жена Модел се Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT Крстот Бод Поставува Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 1207.00 2366.40-49 %

Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре во

Сончогледово Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 359.00 422.40-15 %

Сончогледово Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет В

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC Боја DIY Уметност рачно изработени Украси - Еднорози на Водопадот

DEN 1071.00 1338.72-20 %

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Еден куп цвеќиња се зголеми Diy оркестарот сликарство смета отпечатена на платно DMC 11CT 14CT колекции Крстот Бод везови везана

DEN 339.00 575.04-41 %

Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситу