• Новак
Q435 Нови 2017 велосипедизам condole појас костим со кратки ракави велосипед кратки ракави лето прашка одговараат на нови Велосипедизам Лигавче Шорцеви

Q435 Нови 2017 велосипедизам condole појас костим со кратки ракави велосипед кратки ракави лето прашка одговараат на нови Велосипедизам

DEN 1674.24
DEN 1674.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени авто-заклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спорт
патент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа
02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи.
Детали За Производот
Име : Кратки Ракави Велосипедизам Лигавче Сет
Бренд : XINTOWN
Пол : Мажи
Големина : S M L XL 2 XL 3 XL
Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%Spandex
Е применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : OPP Паг (34*30cm)
Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Рефлексивни
предупредување лента за подобрување на безбедноста на возење во текот на ноќта. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.

Декларирани спецификации

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Q435
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Комплементите на стоката

ZEROBIKE Отворено Спортски MTB Велосипед Облека за Жените Дише Велосипедизам Џерси Кошула 3D Гел Поместена Шорцеви НИ Големина

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмет

DEN 1198.00 2303.04

Weimostar Бренд Жените Велосипедизам Облека Брзо Сува Велосипед Џерси Девојки Про Тим Велосипед Облека Ropa Ciclismo Велосипедизам

Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25days

DEN 1313.00 1582.08

Врвен Квалитет на Мажите Велосипед Облека 2017 Зима Топлинска Руно Велосипед Облека Поставува Велосипедизам Џерси Колекции Мажите

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шо

DEN 914.00 1344.00

Германија Велосипед Зима Велосипедизам Џерси Велосипед Облека Руно Велосипед Џерси Носат Облека Велосипед Облека ropa ciclismo

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.ЗАДОВОЛСТВОТ

DEN 1835.00 2016.00

година XINTOWN Деца Велосипед Џерси Шорцеви поставува про Деца Велосипедизам Џерси Облека Велосипед Џерси Поставува Момче

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалите

DEN 1367.00 1439.04

XINTOWN 2017 Лето Велосипедизам облека Зелена Велосипедизам Џерси поставите Планински Велосипед Носат Тркачки Велосипед Облека

( Некои земји не бесплатен превозот) во Рок од 5 недели Ако имате било какви проблеми со нашите предмети и

DEN 1396.00 2114.88

XINTOWN Жените Зелена Велосипедизам Џерси Лигавче Шорцеви Поставува Про Велосипед облека Одговара на Белиот Тим mtb велосипед

Обично повеќе од 90% пакет испрати во Северна Америка, Европа и Океанија се 23 недели Сепак, Корисниците се

DEN 1500.00 1578.72

BXIO Велосипедизам Џерси Поставите 2017 Топла Продажба Спортски Дрес Змеј Трки се Возеше Носат Анти Натрупување Велосипедизам

BXIO Велосипедизам Џерси Поставите 2017 Топла Продажба Спортски Дрес Змеј Трки се Возеше Носат Анти Натруп

DEN 1847.00 3358.08