• Новак
[HORNET] 70/78MM Рака Ролери Преносни Метал Цигара Тркалање на Машина Со Трудови Носителот

[HORNET] 70/78MM Рака Ролери Преносни Метал Цигара Тркалање на Машина Со Трудови Носителот

DEN 225.12
DEN 157.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note :
Имаме многу Брендови Пушењето Хартија,Ако имате било какви потреби,ве молиме контактирајте ме преку слободни.
"HORNET" 70/78mm Лесна Употреба Возен Машина
Функција
Материјал : Метал
Големина : Користете За 70/78mm Возен Хартија
Боја : Сребрена
Тежина : 40g
Висина : 20mm
Одличен Подарок за вашиот Пријател и Бизнис!
Пакетот вклучува
1 x "HORNET" Бренд 70/78 MM Метал Возен Machineb
ДА!
Ние не се продаваат на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
аплицирајте веднаш за Слободен членство на нашата Големо Сметка денес!

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
Метал
Техника:
Матирано
Број На Модел На:
TN130/TN140
Бродови Од:
Кина

Комплементите на стоката

10 компјутери Оригинални IMCO Flints Камења За Бензин Бензин Полесни Замена Фармацевт Запалки Flintstones Оган Стартер Вистински

10 компјутери Оригинални IMCO Flints Камења За Бензин Бензин Полесни Замена Фармацевт Запалки Flintstones Оган Ста

DEN 129.00 143.04

Ултра Тенок Компактен Џет Бутан Полесни Мелење Тркала Бензин Надуени Полесни Гас Матирано Мини Светилка Полесни Бар Метал НЕ

Ултра Тенок Компактен Џет Бутан Полесни Мелење Тркала Бензин Надуени Полесни Гас Матирано Мини Светилк

DEN 143.00 158.40