• Новак
10pcs 15ml Срцето тапан Bho Силикони бутан Масло се концентрира Контејнер или на силиконски восок jar - Не-Стап Масна масло Dab восок контејнери

10pcs 15ml Срцето тапан Bho Силикони бутан Масло се концентрира Контејнер или на силиконски восок jar - Не-Стап Масна масло Dab

DEN 1439.52
DEN 1368.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats . Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно.
Напомена : боја е случаен,ако не е забелешка во ред!!
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас.15ml пот, срце Bho Силикони бутан Масло се концентрира Контејнер или на силиконски восок јар - Не-Стап Масна масло Dab восок тегла
Карактеристики :
1.Ви благодариме
. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.издржливи живот. Може да се користи како шеќер не-стап влошки. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.

Декларирани спецификации

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Големина:
M
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Силиконски се концентрира на нафта сад
Материјал:
Силиконска Гума
Капацитет:
0-100ml
Бренд Име:
OUSSIRRO
Мирудии Сад стилови:
маска
корисникот:
восок/бутан масло/концентрира
боја:
случаен
квалитет:
храна одделение
Тежина:
сертификација:
ФДУ
ПОВРШИНА:
мат
Капацитет:
15ml
Комплет Вклучува :
10pcs 15ml на силиконски восок сад
Merterial:
Силиконска Гума
Обликот:
барел нафта силикони сад

Комплементите на стоката

DIY Стакло Мејсон Првенство Свадба/Годишнина/Роденден Декорација Мода Мејсон Тегли Бесплатен Превозот Може да се Справи со 450ml

DIY Стакло Мејсон Првенство Свадба / Годишнина / Роденден Декорација Мода Мејсон Тегли Бесплатен Превозо

DEN 1346.00 1583.52

1pc Не-стап Силикони Тегли Восок Контејнери 3ML/15ML ФДУ Храна Одделение Тегла Dab Алатка за Складирање на Нафта Држачот За Испарувач

Како увозни давачки ќе се наплаќа зависи од секоја земја сопствени политики.Ако не може да се прифати,pls

DEN 184.80

Мејсон Тегла Стилски Стакло Мејсон Чаша со Голем Капацитет Може да се Одржи 450ML Вода или Пијалаци Мејсон Тегли со Рачка Слатка

Мејсон Тегла Стилски Стакло Мејсон Чаша со Голем Капацитет Може да се Одржи 450 ML Вода или Пијалаци Мејсо

DEN 775.00 911.52

1PC Longming Дома 4 Големина Транспарентно стакло запечатени кујна складирање на храна контејнери Житарици, грав складирање шише

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите пр

DEN 353.00 383.52

2018 Нови Креативни Нордиските Геометрија Печат Резервоарот со Капак Керамички Складирање Тегла Складирање Кутија Кафе Чај Зрна

Царина треба да бидат платени од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина.П

DEN 1314.00 1622.40