• Новак
200pcs страна на курирската служба DHL 6ml Копче Прстен Восок од Нафта Мал Круг Сад 6ml Топла Продажба BPA Free 6ml RoundJar Обичај Силиконска Гума Сад

200pcs страна на курирската служба DHL 6ml Копче Прстен Восок од Нафта Мал Круг Сад 6ml Топла Продажба BPA Free 6ml RoundJar

DEN 5807.52

Достапност
Производот е достапен


200pcs страна на курирската служба DHL 6ml Копче Прстен Восок од Нафта Мал Круг Сад 6ml Топла Продажба BPA Free 6ml Round Jar Обичај Силиконска Гума Сад ey
Забелешка
1. Со пратката, достапни бои ќе се меша.
2. Ако немаат посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални производители на силиконски производи за повеќе од 7 години.
2.FDA одобрени од храна одделение силиконски материјал ќе се користи за двете вашето и нашето здравје.
3.Како специјален употреба на восокот/масло сад, квалитетот е наш прв загриженост . Ние нема да се приклучат во цената војна за да ви обезбеди лош квалитет токсични елементи.
4.Причината зошто ние може да обезбеди најдобра цена е : Реален производителот, фабрика за директна продажба; да се подготви голем достапни акции за да се намали трошоците за производство.

Декларирани спецификации

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
S
Капацитет:
0-100ml
Број На Модел На:
Силиконска гума сад
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Бренд Име:
RHS

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот! Керамички Кафе Сет со Лажица и Бамбус Мат Висок Квалитет Љубов Дизајн Кафе Кригла Мулти-се користи Вода Чаша

КАФЕ СЕТголемина : ОКОЛУ 100200 MLМАТЕРИЈАЛ : КЕРАМИЧКИИМА 2 БОИ ЉУБОВ, СЛУЧАЕН ИСПОРАКА.Напомена : MOQ $ 15 за ме

DEN 582.00 619.20

Голем морков Континентална транспарентно стакло бонбони тегла со капак свадбена церемонија десерт станица за чување на резервоар

комбоРотквица дел : висина од околу 41cm, со дијаметар од околу 11cm, дното дијаметар од околу 10cm, ширина 14.5 с

DEN 6671.52

QuickDone Мултифункционален Шпагети Кутија Житарки за Чување на Резервоар за Зачувување на Складирање Кутија Со Издавање Штекер

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и п

DEN 333.00 383.04

Мејсон Тегла Стилски Стакло Мејсон Чаша со Голем Капацитет Може да се Одржи 450ML Вода или Пијалаци Мејсон Тегли со Рачка Слатка

Мејсон Тегла Стилски Стакло Мејсон Чаша со Голем Капацитет Може да се Одржи 450 ML Вода или Пијалаци Мејсо

DEN 775.00 911.52