• Новак
Мулти-Функција Густа Пластика Мозоци Складирање Кошница Преносни Бања Семејство Дребулии Зеленчук Овошје Кошница За Складирање

Мулти-Функција Густа Пластика Мозоци Складирање Кошница Преносни Бања Семејство Дребулии Зеленчук Овошје Кошница За Складирање

DEN 516.96
DEN 305.00 -41 %

Достапност
Производот е достапен


Големина : 29x24x17 cm (11.41x10.62x6.69 Инчи)
Материјал : Пластични(PP)
Тежина : 200g
Пакет : Пена + Тетрапак Кутии Карактеристики :
1.Еко-Пријателски Материјал .
2.100% Нова Состојба .
3. Врежани Цвет Топка Надвор Дизајн, тоа изгледа Луксузни производи .
4.Голем Капацитет , тоа може да складирање на голем број на различни стоки .
Функција : Дебела Мултифункционален Складирање Кутија Sock Градник, долна облека, Покривка, по Завршувањето Кутија, Десктоп Neating кутија,Јадења и така натаму .

Декларирани спецификации

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Strongwell
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
SW8042003
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Употреба:
Дребулии
Техника:
Врежан
Производот:
Дребулии
Капацитет:
29x24x17
Спецификација:
11.41x10.62x6.69 Inch
Оптоварување:
20 КГ
Големина:
29x24x17 cm (11.41x10.62x6.69 Inch)
боја:
4 бои
Материјал:
PP
Функција:
Eemovable пластична мрежа за складирање кутија
Шема:
Модерниот Стил
Тежина:
200g
Име:
пластични десктоп складирање кутија
Функција:
Дебела Кутија За Чување
Применливи сценарија:
Апарати за домаќинство

Комплементите на стоката

DIY Модерна Бела Дрвена Кутија за Складирање Биро Организатор За Козметика,Десктоп Складирање Полица Кабинет Дрво Шминка Организатор

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАЗаводот и Училишни Материјали : http : / / www.aliexpress.com /

DEN 2102.00 2102.40

100pcs/многу Млеко Кутија водоотпорен СТП Молив случај на Учениците подарок Мултифункционален Организатор Торба Училиште Канцеларија

Опис Сосема нов и висок квалитет Дама и девојки омилени Модни Убави цвеќиња и dot моделот Погоден за чува�

DEN 7296.00 7680.00

Моќ Десктоп Складирање Кутија Рутер DIY Дрво Чување на Кутии Електронски Кабелот за Напојување Влечете Лента Кабел за Управување

Гроздобер Дрвени Чување Цвет Садови Дрвени Кутии Декоративни Класификација дрвени кутии за растенија �

DEN 1292.00 2019.36

Пет Решетки Храна Цвет Тенџере Дрво Кутија Козметика Организатор Дребулии Фах Дрвени Кутии За Складирање Шминка Кутија Дрвени

8*18*3 CMБоја : Како На СликатаМатеријал : ДрвоКоличина : 1pcПакување : 1pc / пакетПакетот вклучува : 1 x Складирањ

DEN 474.00 752.16

Преносни Таблета Кутија Мини Сад Дрога Таблета Складирање Патување Случај Свитлива Носителот Симпатична Пилула Кутии Отворено

reative Diy складирање кутија Мултифункција Картон Канцеларија Десктоп Чување на Кутии Шминка Организатор �

DEN 239.00 372.96

1PC Памук, Лен Дома Складирање Кутија Облека Организатор Виткање Намирници се Одржи Канцеларија Биро Организатор Шминка Организаторот

wyприклучокstartЖешка Стока$6.89$1.6$2.99wyприклучоккрај1 PC Памук, Лен Дома Складирање Кутија Облека Организатор

DEN 143.52

Бамбус Дрво Очила Екранот Кутија за Накит Стојат Држач за Чување Ретро Моден Тренд High-end Очила за Прикажување Материјали Багажник

Бамбус Дрво очила екранот кутија за Чување ретро Моден тренд highend очила за прикажување материјали бамбу

DEN 822.00 1265.28

Фрижидер Складирање Кутија Кујна Додатоци Пијалаци Може да Простор за заштеда на Конзерви Завршувањето Четири Случај Организаторот

Функција : Флексибилен, лесен за грч, удобен дизајн и паметни.Лесен и трајни производи за храна контејне�

DEN 137.00 157.44

ANFEI 8 Мрежи Исклучителен Дизајн Убавина Акрилик Сенката за Очи Организатор Јасно Пластика Руменило Шминка Организатор Симпатична

Почитувани купувачи .добредојдовте да ја посетите нашата ANFEI продавница .Ние ќе се фокусираме на накит &

DEN 478.00 683.04

BF050 Мултифункционален складирање кошница составен шупливи биро кутија за складирање кутија 4case 19*13.5*10см бесплатен превозот

Мултифункционален складирање кошница составен шупливи биро кутија за складирање кутија 4case 19*13.5*10см бе�

DEN 547.00 576.00

1 Компјутер Преносни Персоналните Молив Случај Пенкало Торба Торбичка Козметички Шминка Торба Креативни, Смешни Канцелариски

Се надевам дека ќе може да се разбере За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јави

DEN 92.00 130.08

Youe блескаше Мода Мултифункционален Патување Водоотпорен Складирање Торба Преносни Тип Кошула, Вратоврска Торбичка за Складирање

Youe блескаше Мода Мултифункционален Патување Водоотпорен Складирање Торба Преносни Тип Кошула, Вратовр

DEN 356.00 374.88

Транспарентен Кристал Козметика Двојно Комбиниран тип Накит Ситните Чување на Кутии FPP козметички подарок сет пакување кутија

Опис : Повеќе поединечни деловиМоже да се користат заедно или како посебна единицаДоволно простор за чу

DEN 1248.00

Преносни Автомобил Сеф Пиштол Пари, Парични Накит Складирање Кутија Безбедност Strongbox Челик Кутија Отворен од страна на Лозинка

Карактеристики : Забелешка : други предмети во слики не се опфатени(како накит,готовина,вино,возачка доз

DEN 1693.00 1992.00