• Новак
Yorkzaler Пролет, Есен деца Чизми За Девојки 2017 Мода Девојка Принцеза Чевли Удобни Дише Деца Bowknot Мартин Подигање

Yorkzaler Пролет, Есен деца Чизми За Девојки 2017 Мода Девојка Принцеза Чевли Удобни Дише Деца Bowknot Мартин Подигање

DEN 690.24
DEN 587.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Yorkzaler Пролет, Есен деца Чизми За Девојки 2017 Мода Девојка Принцеза Чевли Удобни Дише Деца Bowknot Мартин Подигање
1.Нашата големина е малку поинаква од Европска големина. На НАС големина е само погодно за вас да се направи нарачка. 2.Кога ќе ги нарачате на деца чевли, треба да се избере според insole должина. 3.Удобно insole должина е на нога должина + 1cm На пример : Сте дете нога должина е 16.5 cm, а потоа ќе треба да се цел на insole должина и 17,5 см 4.Ако не знаете како да се избере големината,ве молиме кажете ни го вашето дете метри должина,ние ќе го избере за вас.Ве молам да ми кажете што е вашето дете нога должина 5.Тешко е да се избегне малку лепак околу чевли страна,но ние ќе се обидеме потрудиме.Ако умот,ве молиме не поставувајте цел
Големина Информации
Фото Шоу

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Возраст Опсег:
10-12Y,7-9Y,4-6Y,2-3Y,13-14Y
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Бренд Име:
YORKZALER
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Тип:
Високо-револвер
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
пинк/црвена/црна

Комплементите на стоката

Децата Дожд Чизми Момчиња и Девојки Гума Симпатична Цртан филм Водоотпорен Задебелување Antiskid Средината на теле Деца Младата

значи ние се осмелуваат да се направи таков ангажман Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме к

DEN 1401.00 1867.20

Жешка Точка Деца Снег Чизми Кожа Деца Bota Детска Мода Момчиња Девојчиња Гумени Чизми За Висок Квалитет На Кадифен Дебел Памук

ГолеминатаСиромашните фитинг чевли може да го оштети нозе Бидете сигурни дека постои простор за пети д

DEN 402.00 472.80

Топла Продажба Зимски Чизми Бебе Момче Нови Корални Руно Цртан Филм Овци Дете Снег Чизми Младата Bebe Девојка Чевли Мека Единствена

Топла Продажба Зимски Чизми Бебе Момче Нови Корални Руно Цртан Филм Овци Дете Снег Чизми Младата Bebe Дев

DEN 227.52

Снег чизми деца 2018 нова мода зимски чизми за снег деца кафеава кожа дебела дебела кадифен црн девојки-snow-чизми момчиња чизми

Тоа е да се каже,изберете внатре должина 12.Понекогаш може да го одложи уште една недела Благодарам многу

DEN 349.00 613.44

Зимски Бебе Снег Чизми Деца Чевли Бебе Девојка Чевли Плетени Цртан филм Мечка Младата Новородено Бебе Чевли Обувки Продажба QF

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа на

DEN 96.00 117.60

Децата Снег Чизми 2017 Нови Зимски Девојка Патики Кадифен Мотоцикл Чизми Чипка-Up Рим Мартин Зимски Чизми Деца Чевли за момчиња

Децата Снег Чизми 2017 Нови Зимски Девојка Патики Кадифен Мотоцикл Чизми ЧипкаUp Рим Мартин Зимски Чизми Д

DEN 408.00 475.20

Есен И Зима Децата Снег Чизми Зајакот Ушите корејски Големите Деца Секојдневен Чизми Мода Памук Чизми За Девојки Топло Чевли

ПРЕДМЕТ : Есен И Зима Децата Снег Чизми Зајакот Ушите корејски Големите Деца Секојдневен Чизми Мода Пам

DEN 968.00 1099.68

0-1 носители Години Бебе Чевли за Зимски Бебе Чизми Сомот Бебе Чевли Мека Гума Единствена Деца Снег Чизми Топла Продажба 2018

Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.5 cm 3 15 12cmНие прифаќаме Alipay тука.We 'll

DEN 441.00 479.52

Децата Дожд Чизми Момчиња и Девојки Симпатична Цртан филм Животни Печатени Водоотпорен Antiskid Средината на теле Деца Младата

Ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме конт

DEN 1195.00 1593.60

Девојки Патики Чевли Деца Мода Принцеза Партија Чевли Есен Секојдневен Чевли Со Лак Деца Цвет Чевли Секојдневен Глуждот Чизми

Девојки Чевли Деца Мода Принцеза Партија Чевли Есен Чизми Со Лак Деца Цвет Чевли Повик, Глуждот Чизми, Б

DEN 766.00 900.48

Децата гумени чизми за девојки, момчиња, деца дожд ПВЦ чизми не се лизга водоотпорен со памук поставува бебе чизми отворено чевли

Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите вре

DEN 1206.00 2079.84

Голема Големина Девојки Мартин Чизми децата снег чизми СТП кожа водоотпорен студентите спортски чевли девојки дете чизми деца

Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина НИ големината само за купувачите

DEN 740.00 902.40

Бебе Момче Топло Зима Снег Чизми Canvals Чипка Мека Единствена Чевли Бебе Дете Новороденче Booties Руно Девојки Чевли за Деца

Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разликаБидејќи на различн

DEN 353.00 383.52

HaoChengJiaDe Секојдневен Мартин Момчиња Чизми Мода Господин Бебе Момчиња Чевли Мека Деца Чевли Момчиња Патики Девојки Чевли

Драги пријатели, Кога ќе ги нарачате на детски чевли, треба да се според Insole должина.(Insole должина=Нога до

DEN 408.00 464.16

Новороденче Девојка Зимски Чизми Бебе Девојка Зимска Мека Кадифен Снег Рамни Чизми Booties Младата Анти Се Лизга На Снегот Чизми

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни одно

DEN 181.00 206.40