• Новак
Нигериската свадба чипка ткаенина Памук со Висок квалитет Чипка Ткаенина Со Бисер Швајцарската Voile Чипка во швајцарија BG-086

Нигериската свадба чипка ткаенина Памук со Висок квалитет Чипка Ткаенина Со Бисер Швајцарската Voile Чипка во швајцарија

DEN 3696.00
DEN 3437.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


Производот Се Покаже :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Може ли да се добие било попуст?
А1 : цената е да се преговара, ние може да ви понуди попуст според вашата цел количество. Ако се купуваат на големо за една прилика, Ние ви нудиме на големо цена. Ние исто така имаме промоции неколку пати годишно
Q2 : Колку долго ќе потрае за мојот пакет да се добие?
А2 : Нормално во 4-7 работни дена од DHL/ФЕДЕКС/UPS-от за да сите земји
Q3 : Колку се трошоците за превозот?
A3 : За објектите се уживаат во Бесплатен Превозот,тоа е обвинет за продавачи' страна
Q4 : Дали ви се нудат Капка-превозот?
A4 : Ние нудиме капка превозот услуги за двете фирми и поединци. Ние може да се организира за стоката да бидат испратени директно до вашите клиенти според вашето барање.
П5 : Како многу стилови за мојот одберете?
А5 : Многу видови за вашиот избере или како по прилагодено.

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
BG-086
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ширина:
120cm-130cm
Ткаенина Тип:
Voile
испорака:
DHL,UPS, FEDEX, ИТН
Availble Боја:
Многу бои(Како на сликите)
is_customized:
Yes
Примена:
Фустан,Облека,венчаница,Партија,Облека,Подарок
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Winte
Шема:
Печатени
дизајн:
100% Памук, чипка ткаенина
Декорација 2:
бисер

Комплементите на стоката

Трговија На Големо Француска Чипка Ткаенина Висока Класа Африкански Laces Ткаенина Двојно Organza Со Бисери Вез За Шиење Убавина,

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а

DEN 4204.00 5532.00

2017 Африкански француски Нето Чипка Најновите Африкански Laces Ткаенина Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина Со

Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од

DEN 3420.00 4560.00

2018 Најновите Стил Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина За Партијата Се Облекуваат Висока Класа Африкански Швајцарската

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 3468.00 4080.00

Црвената Африканска Чипка Ткаенини Жолто бела француска Чипка Ткаенина,2018 Висок Квалитет Sequins Џорџ Чипка За Нигериската

3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,

DEN 1428.00 1680.00

3yards/многу Ананас цвет светлина злато ganza везови чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци 36cm

Ширина : 36m / 14.17"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 883.00 1103.52