• Новак
Топла продажба бела tulle мрежа чипка ткаенина со француски нето чипка ткаенина за венчаница JNZ122(5yards/многу)

Топла продажба бела tulle мрежа чипка ткаенина со француски нето чипка ткаенина за венчаница JNZ122(5yards/многу)

DEN 4488.00
DEN 2917.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.
Добредојдовте на нашата продавница
Ние ги доставуваме сите видови на висока класа ткаенина,како супер/реалниот/hollandais восок ткаенина,памук, чипка ткаенина,сомот чипка ткаенина, везови чипка ткаенина,handcut чипка,вода растворлив чипка,на нето-чипка,organza чипка,француска чипка,џорџ чипка ткаенина . За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле.Ве молиме да уживате во вашата шопинг време тука. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Политика На Враќање :
1. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.Вашето задоволство е наша извршување.Материјал : полиестер/најлон
2.
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Опис на производот :
1.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
51/52
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Материјал:
Нето Платно
Број На Модел На:
LNL
Ткаенина Тип:
tulle материјал
Пакет:
5yards/многу

Комплементите на стоката

2017 Африкански француски Нето Чипка Најновите Африкански Laces Ткаенина Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина Со

Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од

DEN 3420.00 4560.00

Нигериската свадба чипка ткаенина Памук со Висок квалитет Чипка Ткаенина Со Бисер Швајцарската Voile Чипка во швајцарија

Производот Се Покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 Може ли да се добие било попуст?А1 : цената е да се п

DEN 3437.00 3696.00

1 дворот на црвениот Sequin везени супер луксузна Ткаенина, sequined цвеќиња, костим ткаенина, фотографија проп свадба декорација

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

DEN 1680.00

Благородна Африкански Sequin Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Везови Чипка Fabirc 5yards Нигериската Чипка Ткаенини За Свадба

Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвиден

DEN 3241.00 5313.12

Misaya 2yards Нето Предиво Везени Чипка Лента Намали за Шиење DIY рачно изработени Чипка Тапацир Ткаенина Облека Работ Декорација

Misaya 2yards Нето Предиво Бела Везени Чипка Лента Намали за Шиење DIY рачно изработени Чипка Намали Ткаенини з

DEN 105.00 150.24

2017 Најновите Африкански Газа Чипка Ткаенини Висок Квалитет На Африкански Чипка Ткаенини Африка Франција Чипка Плус Дупчење

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 6936.00 8160.00

1 Метар / Многу 14cm Црна Чипка Diy Комбинација Направени од Полиестер рачно изработени Чипка Исечените Чипка На декоративни

време на испорака : САД 1020 дена земјите на ЕУ и Азија countries1525 работни дена Русија и во соседните земји 2555

DEN 132.00 144.00

2018 нови 3 метри 40cm широк Црно и бело eyelash чипка DIY рачно изработени долна Облека ткаенини конфекција чипка ткаенина Невестата

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 2

DEN 244.32

3D Африкански Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Sequins Чипка Ткаенина Мода За Партија Топла Продажба на француски

Пакување : 5y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Производи покаже : Убавинат

DEN 3276.00 4368.00

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Жените Свадба

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5 Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипк

DEN 3376.00 3751.68

3yards/многу Луксузни Супер широк светлина злато извезени чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци

Ширина : 28m / 11.02"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 921.00 1151.52

2017 Најновите Африкански француска Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка со бисери Ткаенина За Свадба во

Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,но јас ги видите информациите се уште е"на чекање

DEN 1909.00 3672.00

Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште чипка ткаенина

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

DEN 1435.20