• Новак
5 Дворови/PC Модерен жолта четири бои везови африкански вода растворлив во чипка и Gippy чипка ткаенина за clother BW128-1

5 Дворови/PC Модерен жолта четири бои везови африкански вода растворлив во чипка и Gippy чипка ткаенина за clother BW128-1

DEN 4224.00
DEN 2830.00 -33 %

Достапност
Производот е достапен

Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.
Политика На Враќање :
1.3 m
Тежина : Околу 1.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис,па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации,
како ние сме искрено да се решат проблемите, како брзо како што може. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо. Но, не грижете се, ние ќе испрати порака до вас, ве молиме запомнете провери 'Aliexpress порака'.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот. Но, за некои оддалечени области, купувачот го изберат логистика не може да дојде, или на товар е премногу скапа да се прифати. Вашиот satifaction е нашата одлична извршување!
Производ Детали :
Чипка Ткаенина
Чипка Употреба : Партија се облекуваат; венчаница; Облека; Платно
Ткаенини Опис На Производот
Ширина : 1.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле.
Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !
Ако имате било какви прашања на нашите производи,ве молиме љубезно ве молиме да ни испратите e-mailor контактирајте со нас во секое време.
Бесплатен Превозот Услуга :
Ние го избере најдобриот изразат со курирската служба DHL.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
вода растворливи
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
xxx
Ширина:
51''/52''
Материјал:
100% Полиестер

Комплементите на стоката

2017 Африкански француски Нето Чипка Најновите Африкански Laces Ткаенина Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина Со

Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од

DEN 3420.00 4560.00

Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште чипка ткаенина

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

DEN 1435.20

2018 нови 3 метри 40cm широк Црно и бело eyelash чипка DIY рачно изработени долна Облека ткаенини конфекција чипка ткаенина Невестата

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 2

DEN 244.32

3yards/многу Луксузни Супер широк светлина злато извезени чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци

Ширина : 28m / 11.02"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 921.00 1151.52

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Жените Свадба

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5 Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипк

DEN 3376.00 3751.68

Благородна Африкански Sequin Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Везови Чипка Fabirc 5yards Нигериската Чипка Ткаенини За Свадба

Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвиден

DEN 3241.00 5313.12

2018 Најновите Стил Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина За Партијата Се Облекуваат Висока Класа Африкански Швајцарската

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 3468.00 4080.00

Трговија На Големо Француска Чипка Ткаенина Висока Класа Африкански Laces Ткаенина Двојно Organza Со Бисери Вез За Шиење Убавина,

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а

DEN 4204.00 5532.00

1 дворот на црвениот Sequin везени супер луксузна Ткаенина, sequined цвеќиња, костим ткаенина, фотографија проп свадба декорација

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

DEN 1680.00

3yards/многу Ананас цвет светлина злато ganza везови чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци 36cm

Ширина : 36m / 14.17"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 883.00 1103.52

1 Метар / Многу 14cm Црна Чипка Diy Комбинација Направени од Полиестер рачно изработени Чипка Исечените Чипка На декоративни

време на испорака : САД 1020 дена земјите на ЕУ и Азија countries1525 работни дена Русија и во соседните земји 2555

DEN 132.00 144.00

2017 Најновите Африкански Газа Чипка Ткаенини Висок Квалитет На Африкански Чипка Ткаенини Африка Франција Чипка Плус Дупчење

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 6936.00 8160.00