• Новак
4Pcs=2Pairs Везени Чипка Applique Сјајот Трим Со Sequin За DIY Свадба Фустан, Превез Headdress Бела/Исклучување бела/Црвена Боја

4Pcs=2Pairs Везени Чипка Applique Сјајот Трим Со Sequin За DIY Свадба Фустан, Превез Headdress Бела/Исклучување бела/Црвена Боја

DEN 122.40
DEN 116.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 4. ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас.
име : sequin чипка applique
големина : 30*17cm
количина : 4pcs=2pairs
боја : off бела/бела/red/повторно со злато коска
употреба : костим за DIY Шиење венчаница свадба превез headdress костими и така натаму
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Ви благодариме за вашето разбирање. Било оштетени или исчезнати објект.

Декларирани спецификации

Големина:
30x17cm
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
8-038
Ткаенина Тип:
Mesh
Бренд Име:
Shawnmanor
Ширина:
30*17cm
Материјал:
100% Полиестер
боја:
бела/исклучување бело/црвено/црвена со златен коска
Количина:
4PCS=2pairs

Комплементите на стоката

3yards/многу Ананас цвет светлина злато ganza везови чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци 36cm

Ширина : 36m / 14.17"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 883.00 1103.52

3D Африкански Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Sequins Чипка Ткаенина Мода За Партија Топла Продажба на француски

Пакување : 5y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Производи покаже : Убавинат

DEN 3276.00 4368.00

Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште чипка ткаенина

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

DEN 1435.20

2017 Најновите Африкански Газа Чипка Ткаенини Висок Квалитет На Африкански Чипка Ткаенини Африка Франција Чипка Плус Дупчење

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 6936.00 8160.00

2017 Најновите Африкански француска Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка со бисери Ткаенина За Свадба во

Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,но јас ги видите информациите се уште е"на чекање

DEN 1909.00 3672.00

2017 Нови Пристигнување Африкански Вода Растворлив Хемиски Кабелот Чипка Ткаенина,Везови Додатоци Guipure Чипка Ткаенина За Свадба

Повратни информации 1 Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите

DEN 2705.00 3864.00

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Жените Свадба

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5 Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипк

DEN 3376.00 3751.68

1 дворот на црвениот Sequin везени супер луксузна Ткаенина, sequined цвеќиња, костим ткаенина, фотографија проп свадба декорација

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

DEN 1680.00

Бела Боја Африкански Чипка Ткаенина 2018 Везени Нигериската Beaded Laces Ткаенина Висок Квалитет На Француски Tulle Чипка Ткаенина

3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,

DEN 1909.00 3672.00