• Новак
Бесплатен превозот 23CM(2yds/многу)убава црна газа флорални Hight квалитет чипка ткаенини везени чипка трим-17082107

Бесплатен превозот 23CM(2yds/многу)убава црна газа флорални Hight квалитет чипка ткаенини везени чипка трим-17082107

DEN 364.80
DEN 328.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.
4,го Повтори своето членство и да уживате 10% попуст на редовната цена стока
5, Сите производи , сликите се направени во вид, точно да се опише, обезбедување на квалитет
6,Ние не сме resposible за било обичај должност или увоз даночни
7, Наредби повеќе од $ 200, ние обезбеди бесплатен превозот од EMS, многу побрзо
Плаќање Опис
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање.
Ние само го прават професионални ткаенина и чипка, достапна на DIY ентузијасти. Тоа ќе биде потребно повеќе време ако прилагодено лице место проверка на стоката.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро
За нас
Сликите на нашиот веб-сајт се земени од вистинските производи. Ве молиме почекајте со трпение. Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку Trade Manager.
Опис На Превозот
Објектот ќе биде превозот со 3-7days по плаќање. Ви благодариме.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек.
Купувачот информации :
1,Било прашања или e-mail одговор во рок од 24 часа
2,Голем попуст, ве молиме контактирајте со нас
3,Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта ,Поштенска време е за 20-50 дена, во случај на царинските
инспекција, ќе има одложување, ве молиме да бидете трпеливи.

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Ширина:
23cm
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh

Комплементите на стоката

1 дворот на црвениот Sequin везени супер луксузна Ткаенина, sequined цвеќиња, костим ткаенина, фотографија проп свадба декорација

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

DEN 1680.00

Црвената Африканска Чипка Ткаенини Жолто бела француска Чипка Ткаенина,2018 Висок Квалитет Sequins Џорџ Чипка За Нигериската

3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,

DEN 1428.00 1680.00

2017 Нови Пристигнување Африкански Вода Растворлив Хемиски Кабелот Чипка Ткаенина,Везови Додатоци Guipure Чипка Ткаенина За Свадба

Повратни информации 1 Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите

DEN 2705.00 3864.00

Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште чипка ткаенина

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во ро

DEN 1435.20

2018 Најновите Стил Африкански Памук Швајцарската Voile Чипка Ткаенина За Партијата Се Облекуваат Висока Класа Африкански Швајцарската

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

DEN 3468.00 4080.00

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Жените Свадба

Бесплатен Превозот Топла Продажба 5 Yard Висок Квалитет француска Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипк

DEN 3376.00 3751.68

3yards/многу Луксузни Супер широк светлина злато извезени чипка ткаенина булчински свадба фустан од чипка намали Шиење Додатоци

Ширина : 28m / 11.02"(ширина на цвет) Боја : светло на златото е за 3 метри Овој прекрасен дизајн парче има мног

DEN 921.00 1151.52

1 Метар / Многу 14cm Црна Чипка Diy Комбинација Направени од Полиестер рачно изработени Чипка Исечените Чипка На декоративни

време на испорака : САД 1020 дена земјите на ЕУ и Азија countries1525 работни дена Русија и во соседните земји 2555

DEN 132.00 144.00

Благородна Африкански Sequin Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Везови Чипка Fabirc 5yards Нигериската Чипка Ткаенини За Свадба

Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвиден

DEN 3241.00 5313.12

Бела Боја Африкански Чипка Ткаенина 2018 Везени Нигериската Beaded Laces Ткаенина Висок Квалитет На Француски Tulle Чипка Ткаенина

3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,

DEN 1909.00 3672.00

2017 Африкански француски Нето Чипка Најновите Африкански Laces Ткаенина Везени Африкански tulle француска Чипка Ткаенина Со

Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од

DEN 3420.00 4560.00