• Новак
Аниме Прилично Лек Precure Лек Macaron Пурпурна Високи Чизми Cosplay Партија Чевли Прилагодена Големина

Аниме Прилично Лек Precure Лек Macaron Пурпурна Високи Чизми Cosplay Партија Чевли Прилагодена Големина

DEN 2447.52
DEN 2203.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Аниме Прилично Лек Precure Лек Macaron Пурпурна Високи Чизми Cosplay Партија Чевли Прилагодена Големина
Важно : ве Молиме да ги доставите следниве мерење на нас ПОБРЗО кога ќе Купите чевли! (копирате оваа шема и го испрати до нас)
1. Вие сте Машко Или Женско
2. Чевли големина (се однесува на стандардна големина на табелата)
3. Теле обемот (околу најголемиот дел од теле) cm/инчен
4. Подигнете цевка висина (од пета до висина што сакате,не вклучуваат чевли потпетици) cm/инчен
Овие чевли се направени да нарачате. Се проценува одлуки време : 7-10 работни дена.
Нема враќање или размена на чевли.
Бидете сигурни дека вашата големина пред да купите.
Ве молиме да се разбере.
Answer : ___________________________ Note : Чевли поголем од Евро Големина 43 бидат направени само во рамни потпетици.

Декларирани спецификации

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
Eaincos
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Прилично Лек
Знаци:
Лек Macaron

Комплементите на стоката