• Новак
Нови NieR Автомати YoRHa Број 9 Тип S Cosplay Чизми Аниме Чевли Сопствени Направени

Нови NieR Автомати YoRHa Број 9 Тип S Cosplay Чизми Аниме Чевли Сопствени Направени

DEN 3600.00
DEN 2736.00 -24 %

Достапност
Производот е достапен

Нови Nie R Автомати Yo RHa Број 9 Тип S Cosplay Чизми Аниме Чевли Сопствени Направени
Почитувани пријатели,ве молиме проверете ја големината на табелата,и наоѓање на вашите чизми големина,ако не ја најдете вашата големина,можете да ни даде вашата големини(Машки или Женски),ви Благодариме
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
6.Глуждот турнеја

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
PUOEWJN
Извор Тип:
Игра
Пол:
Унисекс
Знаци:
Не 9 Type S
Извор:
NieR Автомати

Комплементите на стоката

Смешни Аниме Одг Кадифен Влечки Жени Мажи Дома Затворен Топло Меки Чевли Жешка Игра Цртан Филм Џеб Чудовиште Cosplay Чевли

По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 15 работни дена(Нарачана треба 710days) Превозот Врем

DEN 518.00 575.52

Плус Големина зима дами лолита чевли црвено Божиќ кратки чизми жените Плус сомот кожа станови чевли Принцеза чевли платформа

We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга.Поради разликите во земји и региони, повеќ

DEN 3393.00 3571.20