• Новак
Нови VOCALOID Hatsune Miku Аниме Чизми Cosplay Чевли наменска

Нови VOCALOID Hatsune Miku Аниме Чизми Cosplay Чевли наменска

DEN 2976.00
DEN 2470.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


Нови VOCALOID Hatsune Miku Аниме Чизми Cosplay Чевли наменска
Материјал : кожа СТП
Обичај циклус за 5-10 работни дена
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
6.Глуждот турнеја

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NSOKING
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Vocaloid
Извор:
Vocaloid

Комплементите на стоката

Бетмен Самоубиство Тим Харли Quinn Филм Ноќ На Вештерките Cosplay Костими Чевли Чизми Високи Потпетици Сопствени Направени За

Самоубиство Тим Харли Quinn Ноќта На Вештерките Cosplay Чевли Чизми Високи Потпетици Сопствени Направени За �

DEN 2042.40