• Новак
Touken Ranbu Онлајн Gotoutoushirou Игра Cosplay Чизми Мажите Cosplay Костимот Партија Чевли Сопствени Направени Чизми

Touken Ranbu Онлајн Gotoutoushirou Игра Cosplay Чизми Мажите Cosplay Костимот Партија Чевли Сопствени Направени Чизми

DEN 2111.52

Достапност
Производот е достапен


Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина .нозете должина
4. овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики . машки или женски?
2.
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн .Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.подигнете висина
3.нозете ширина
5.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм .

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Игра
Пол:
Унисекс
Извор:
Touken Ranbu Онлајн
Знаци:
Gotoutoushirou

Комплементите на стоката

Смешни Аниме Одг Кадифен Влечки Жени Мажи Дома Затворен Топло Меки Чевли Жешка Игра Цртан Филм Џеб Чудовиште Cosplay Чевли

По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 15 работни дена(Нарачана треба 710days) Превозот Врем

DEN 518.00 575.52