• Новак
10pcs/Set Професионална Четка Косата Чешел Салон Берберот Анти-статички Коса Чешли Hairbrush Фризерски Чешли за Нега на Коса Стил Алатки

10pcs/Set Професионална Четка Косата Чешел Салон Берберот Анти-статички Коса Чешли Hairbrush Фризерски Чешли за Нега на Коса

DEN 177.60

Достапност
Производот е достапен

100% Сосема нов и висок квалитет мора да комплет за коса салон
Чешел Заб Должина : Околу.3cm(Најдолго)
Чешел Заб Ширина : Прибл.1.5 cm~3cm
Чешел Вкупна Должина : Околу. 15cm~22.4 cm
Боја : Црна
Материјал : Пластика
10x Професионални Коса Чешли

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Paiter
Број На Модел На:
co10
Материјал:
Пластични
Големина:
co10
Тип На Објект:
чешел
[Законот]категорија, на, на, на производ:
High-end бутик чешел
Текстурата на материјалот:
Пластични
Процесот на прилагодување:
Yes
печати лого:
Може да

Комплементите на стоката

Про Салон Алатки Дрвени Влакна Четка Со Свиња Наежвам Микс Најлон Професионални Тркалезна Четка Косата DT-85 3X Бесплатен Превозот

Про Салон Алатки Дрвени Влакна Четка Со Свиња Наежвам Микс Најлон Професионални Тркалезна Четка Косата

DEN 346.00 384.00

Mythus Силна Пластика Коса Афро Чешел За Африкански Мажите Средување На Косата Чешел За Фризура Стил Вилушка Чешел Салон Додатоци

MythСилна Пластика Коса Афро Чешел За Африкански Мажите Средување На Косата Чешел За Фризура Стил Вилушк�

DEN 97.00 108.48

Црна 9 Парче Коса Салон Чешел Фризерски Јаглерод Чешел Antistatic И Отпорни На Топлина Фризер Сечење Чешел Во Јаглерод Материјал

Црна 9 Парче Коса Салон Чешел Фризерски Јаглерод Чешел Antistatic И Отпорни На Топлина Фризер Сечење Чешел Во

DEN 410.00 456.00

10pc Природни Виетнамски ружино дрво Дрвени чешли Чешел Широк Заб Не-статички главата Масажа Коса Четка за Здравствена заштита

Политика На ВраќањеСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза Понекогаш тоа ќе биде подолго �

DEN 1514.40

Добар квалитет detangle коса четка со случајот огледало анти-статички масажа чешел како и коса стил, убавина инструмент во салонот

Совршен за pickupвиpreening темпо!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме прове

DEN 307.00 465.12

Purpleheart Сандаловина вол рог Чешли Продажбата Вистински Квалитет Производители Уверување Магија Hairbrush Шминка Четки 20PCS/МНОГУ

Purpleheart Сандаловина вол рог Чешли Продажбата Вистински Квалитет Производители Уверување Магија Hairbrush Шм

DEN 5280.00

Топла продаде пластични брада чешел брада shaper за брада стил чешел како лицето коса обликувањето алатка КАКО што се ГЛЕДА НА

Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!.Plz контактирајте со нас ако �

DEN 162.00 244.80