• Новак
4 Цифрен 0.4 инчен LED Дигитални Електронски Часовник за Автомобил, Мотор Мотор (Сина)

4 Цифрен 0.4 инчен LED Дигитални Електронски Часовник за Автомобил, Мотор Мотор (Сина)

DEN 238.08

Достапност
Производот е достапен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Пакетот вклучува : 1 x Дигитален Електронски Часовник; 1 x CR1220 Батеријата Резервната Батерија : 1 x CR1220(вклучени) Sunniness : Нема директни зрачењето Жица должина : 15cm100% сосема нов и висок квалитет
Спецификација :
Пакетот вклучува : 1 x Дигитален Електронски Часовник; 1 x CR1220 Батеријата
Резервната Батерија : 1 x CR1220(вклучени)
Sunniness : Нема директни зрачењето
Жица должина : 15cm
Дисплеј Во Боја : Сина
Работат на струјата : <20m A
Време на точноста : ≤2 секунди/ден
Дисплеј : 4 цифри 0.4" LED, 24 Часа се прикаже само
Димензии : 48×29×21 mm
Монтажа-дупка големина : 45.5 x 26.5 mm
Минимална напојување напонот : 4.5 V
Максимална моќност напон : 30 V
Работна температура : -10 целзиусови степени ~ +65 целзиусови степени
Работна Влажност : 10~80%(без кондензација)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Декларирани спецификации

Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
30g
Бренд Име:
FGHGF
боја:
Црна

Комплементите на стоката

Автомобил Дигитален Термометар со 2 Сонди Во/Од Температура Temp Мерач Метар целзиусови степени Целзиусови Thermograph Часовник

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријав

DEN 156.00 164.16