• Новак
LOX Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Двокреветни Временска Зона Fashion & Секојдневен Кварц рачен часовник Часовник Мажите Reloj Hombre Montre Homme

LOX Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Двокреветни Временска Зона Fashion & Секојдневен Кварц рачен часовник Часовник Мажите

DEN 1625.28
DEN 748.00 -54 %

Достапност
Производот е достапен


Објектот Слики
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Предаден од Кина Преку Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 50 работни дена.
5. Повеќе од 60 дена не се добиени ( Бразил 90 дена ), ние ќе рефундирање на пари за вас.
Услуга
1. Ако имате било каков проблем во врска со превозот pls контактирајте со нас што е можно поскоро.
2. Не ви се допаѓа да се види ,pls не се отвори расправа, или остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.
3. Ќе го добиете вашиот наплата на истата картичка што ќе се користи за да се плати за вашата нарачка. Тоа обично трае околу 3-20 работни дена за пари да пристигнат.
Секој купувач е бог, секоја повратна информација е љубов.
Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК .
Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас.
Некои совети
Добиете сини картони
Ако ви се допаѓа објект, може да се купи сега или додадете во кошничката) или да додадете желба листа.
Или го следат нашата продавница
Или споделување на СНС
Добиете повеќе информации за производот ја посетите продавницата, кликнете на линк или да го користите телефонот да скенира QR кодови

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Rattrapante,Повеќе Временска Зона
Dial Дијаметар:
55мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
27CM
Број На Модел На:
LA004
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
LOX
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Комплементите на стоката

БОБО ПТИЦА Мажите дрвени часовници Уникатен Дизајн Гроздобер Кварц Аналогни рачен часовник Прилагодено лого како Подарок

1.Прилагодено лого УслугаМоже да се прилагодите на логото Вашиот логото може да биде врежано на лицето н

DEN 1209.00 1727.52

Montre Femme Шупливи Кварц Види Жените Луксузен Бренд Сребро Дами Секојдневен Кожа За На Рака Се Облекуваат Женски Часовник Девојки

Montre Femme Шупливи Кварц Види Жените Луксузен Бренд Сребро Дами Секојдневен Кожа За На Рака Се Облекуваат Ж

DEN 141.00 148.32

BENYAR Мода Спорт Хронограф машки Часовници Водоотпорен 30M Вистинска Кожа за на Рака Луксузни Класичен Правоаголник Случај Кварц

Ако постојат некои капки во внатрешноста на часовникот, треба да се поправи да се види за колку што е мож

DEN 1344.00 2583.84

CADISEN Кварц Види Мажите Бренд Воена Зглоб Часовници Целосна Челик Познатиот Бизнис Мажите се Види на Часовникот Водоотпорен

CADISEN Кварц Види Мажите Бренд Воена Зглоб Часовници Целосна Челик Познатиот Бизнис Мажите се Види на Час�

DEN 720.00 1439.04

Машки Часовници Врвот Луксузен Бренд Хронограф Кварц се Види од не ' Рѓосувачки Челик Моден Бизнис Прозрачна Часовник Човек Relogio

Машки часовници, кожа види, кварц види, мода да се види, и повик се види, воена види, спортски види, водоот�

DEN 1056.00 2029.92

Lancardo Сосема Нов Луксузен Мажи Спортски Часовници Мажите Кварц Часовник Кожа За На Рака Секојдневен Армија Воено Зглоб Види

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави поз�

DEN 336.00 609.60

SKMEI Воена Војска Спортски Часовници Мажите Двоен Дисплеј Дигитални Кварц Види Отворено Водоотпорен Мажите Зглоб Види Relogio

Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.Професи

DEN 771.00 1027.68

Relogio Masculino LIGE Моден Бренд машки Часовници Воена Спорт Кварц Види Мажите Бизнис Кожа Водоотпорен часовник рачен Часовник

Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.Ве молиме наведете ги вашите

DEN 1344.00 13435.20

ALK Визија Мажите Дрво се Види со Платно Рака Мода Обичните рачен часовник Едноставно Кварц се Види на Часовникот relogio masculino

Во случај да сакате да изберете одредена превозникот или што треба парцела итно, ве молиме контактирајт

DEN 696.00 1338.72

CHENXI Мажите рачни часовници Кожа за на Рака Мултифункционален Кварц се Види со Датум Екран Машки Часовник Врвот Луксузен Бренд

CHENXI Мажите рачни часовници Кожа за на Рака Мултифункционален Кварц се Види со Датум Екран Машки Часовни

DEN 720.00 1410.72