• Новак
забава еднорог чаши виножито кригла магија боја се менува магија кригла moring чаши купот најдобриот подарок за вашите пријатели

забава еднорог чаши виножито кригла магија боја се менува магија кригла moring чаши купот најдобриот подарок за вашите пријатели

DEN 602.88

Достапност
Производот е достапен

Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Температурата на водата треба да биде над 70°C/158°F5. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачи одговорност ве Молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Декларирани спецификации

боја:
бојата се менува кригла
Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Модерна
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
виножито 02
Бренд Име:
светлината магија
Керамички Тип:
порцелански
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Големина:
300ml-400ml
Висина:
9*8cm

Комплементите на стоката

Нова Мода 1pcs Нови 220ml 300ml 400ml Нерѓосувачки Челик Преносни Кригла Првенство Двоен Ѕид Патување Гимнастик Кафе Кригла Чаша

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Удобен зафат се справи Двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик

DEN 156.00 184.32

1Pc Нерѓосувачки Челик Смола Пиење Кригла Скелет Череп Кафе Млеко Чаша Пиво за ноќта на Вештерките Оркестарот Кујна Drinkware

Карактеристики : Мазна внатрешна површина,многу лесен за чистење со Висок квалитет, од нерѓосувачки чел

DEN 394.00 463.20

CAKEHOUD Креативни 3D Матирано Животинско Керамика Кафе во Собата, 400ml Млеко, Сок од Лимон, Чај Купот Дома Канцеларија Пијалаци

Име на производ : 3 D Креативни Животинско ПрвенствоМатеријал : керамикаКапацитет : 400mlГолемина : 9.Ние иск

DEN 625.00 906.24