• Новак
Трговија на големо 1000pcs Trapezoid Чај Филтри, за Еднократна употреба Храна-одделение Филтер Хартија, Празни ЧАЈ КАФЕ КЕСИ, Хартија пошта со стрингови

Трговија на големо 1000pcs Trapezoid Чај Филтри, за Еднократна употреба Храна-одделение Филтер Хартија, Празни ЧАЈ КАФЕ КЕСИ,

DEN 1238.40

Достапност
Производот е достапен

Trapezoid Чај Филтри, за Еднократна употреба Храна-одделение Филтер Хартија, Чај кеси кафе кеси, би можел да се прилагодите на етикетата
Ве молиме да биде љубезно се напомене дека, големината и етикета може да се прилагодите! MOQ е 10.000 компјутери
Исто така, ако голема количина, ве молиме контактирајте не директно, ние се трудиме да ви понудиме најдобра цена!
Имаме две бои, Бела и Кафеава боја, и двете може да се прилагоди!
Карактеристики : Нема загадување на животната средина, нетоксичен и безбеден за нашето тело. Висока сила, добра цврстина и отпорност на топлина. Се користи за пополнување со 8~ 10g од мешавина на чај или сува трева или растенија. Погоден за држење чај, кафе, зачини и билни во прав. Погодно да го донесе за патување.

Декларирани спецификации

Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Yireen е
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Класификација:
Американскиот
Капацитет:
Спецификација:
350ml

Комплементите на стоката

4pcs Силикони Чај Цедилка Симпатична Лист Дизајн Чај Infuser Филтер за Обновливи Лабава Лист Чај Кеси Со Пад Фах Фенси Чај Додатоци

4pcs Силикони Чај Цедилка Симпатична Лист Дизајн Чај Infuser Филтер за Обновливи Лабава Лист Чај Кеси Со Пад

DEN 359.00 527.04

Трговија на големо 100pcs Чиста Памучна Крпа Филтер Кесички 100 X 150mm Леќата Халоген Медицина Билни Торба, Природен памук Предиво

Трговија на големо 100pcs Чист Памук Предиво Торба 100 X 150mm Халоген готвење Медицина Филтер Кесички, повторн

DEN 378.24

Јапонски Стил Сина и Бела Гроздобер Чај Strainers Креативни Puer Чај Кафе Филтер Грубата Керамика Кунг Фу Чај Постави Додатоци

Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Керамика Име Јапонски Стил Сина и бела Чај Филтер Занает рачно изработе

DEN 823.00 1266.72

100pcs 17.5*7cm Нерѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Цедилка Colander Брашно Сито со Рачка Сок Чај Мраз Цедилка Кујнски Алатки

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 17.5*7cmУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точк

DEN 5746.00 6048.00