• Новак
1.5(38mm) OD50.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик Три Менгеме Тип Очите Стакло

1.5(38mm) OD50.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик Три Менгеме Тип Очите Стакло

DEN 1963.20
DEN 1806.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


оваа triclamp пред стакло, протокот на цевка ОД 1.5" 38mm, ferrule OD 50.5 мм, 155mm должина, 304 нерѓосувачки материјал.

Декларирани спецификации

Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката

1 хигиенски Нерѓосувачки Челик SS304 Вметнати директно Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист�

DEN 3912.00

4 Санитарни Нерѓосувачки Челик SS316 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

DEN 17376.00