• Новак
2.5 Три Менгеме x 2 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

2.5 Три Менгеме x 2 BSP женски навој, од не ' Рѓосувачки Челик 304

DEN 858.72
DEN 790.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

датум на состојба : Женски Навој(А) Ferrule Големина(Б) Одговара на Три-менгеме 1/2" DN15 50.5 1.5 MM" 3/4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11/4" DN32 64 MM 2" 11/2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"
Женски Навој
Навој Дијаметар
1/2" DN15
19mm
3/4" DN20
24mm
1" DN25
30мм
11/4" DN32
38mm
11/2" DN40
44mm
2" DN50
56mm

Декларирани спецификации

Тема Спецификација:
DN50
Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката