• Новак
Пневматски Притисни за Брзо Допир на Y Облик Поврзете го Вклучите 1/8 OD Цевка x 1/8 Машки NPT Брз Спојка

Пневматски Притисни за Брзо Допир на Y Облик Поврзете го Вклучите 1/8 OD Цевка x 1/8 Машки NPT Брз Спојка

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен


За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
5,25,900pcs Машки Конектор за вашиот избор. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. - Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. - Цевка Големина : 1/8" OD. - Нето Тежина : 11. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме
3.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. - Тип : Y Облик На Машки Конектори. - Оперативен Притисок : 0-150psi.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.

Декларирани спецификации

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 900pcs
Број На Модел На:
JCPX02N02
Техника:
Кован
Тип:
Унија
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Материјал:
никел позлата месинг
Глава Кодот:
Круг

Комплементите на стоката