• Новак
2.5 Санитарен Три Детелина Компатибилен Нерѓосувачки Челик Крајот Капа

2.5 Санитарен Три Детелина Компатибилен Нерѓосувачки Челик Крајот Капа

DEN 216.00
DEN 199.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


3(посебни) : да Шпанија (
4(посебни) : за велика БРИТАНИЈА (
5(посебни) : да руската Федерација, рускиот Воздухот обично 16-35 дена(0-2kgs).5" 2" 64mm 45-51mm 2" за 2.5", ferrule OD 77.
2 П : Дали item(s) превозот со следење на број?
A : Да, сите предмети вс превозот со следење на број, во секој ред, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги дознаете и да одговорите на цената за вас. Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ПРЕВОЗОТ :
1 : default превозот метод е Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, бродот да повеќето земји, обично 15-40 дена . По продажба или Враќање :
Кога ќе примите пратката, доколку стоката е оштетен или скршен, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спор, ако тоа беше наша грешка, ние може да ви испрати нова едно или да се направи делумна наплата или целосно враќање на средствата. SPSR изразат обично 15 дена(0-15kgs).

Декларирани спецификации

Тема Спецификација:
32-милиметри, 19mm, 63mm, 6, 51mm, 4, 25мм
Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката

ТОПЛА 0.5 SS316L Нерѓосувачки Челик Ротари Спреј за Чистење Топката Менгеме на Резервоар за чистење на топката за перење топката

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.ТОП

DEN 960.00