• Новак
1.5 Три Менгеме x 11/4 Машки BSPP, од не ' Рѓосувачки Челик 304

1.5 Три Менгеме x 11/4 Машки BSPP, од не ' Рѓосувачки Челик 304

DEN 316.32
DEN 291.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Машки Конец Ferrule Големина Одговара на Три-менгеме 1/2" DN15 50.5 1.5 MM" 3/4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11/4" DN32 50.5 1.5 MM" 11/2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77.5 MM 2.5"

Декларирани спецификации

Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката