• Новак
45mm санитарни triclamp ferrule сет, 1 менгеме+ 2 ferrule+ 1 силикон заптивка, SS304

45mm санитарни triclamp ferrule сет, 1 менгеме+ 2 ferrule+ 1 силикон заптивка, SS304

DEN 666.72
DEN 613.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Заварување Цевка OD
Ferrule OD
се вклопува три менгеме
19mm
50.5 mm
1.5"
25mm
50.5 mm
1.5"
32-милиметри
50.5 mm
1.5"
38mm
50.5 mm
1.5"
45mm
64mm
2"
51mm
64mm
2"
57mm
77.5 mm
2.5"
63mm
77.5 mm
2.5"
76mm
91mm
3"
89mm
106mm
3.5"
102mm
119mm
4"

Декларирани спецификации

Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката

4 Санитарни Нерѓосувачки Челик SS316 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

DEN 17376.00