• Новак
4PCS/МНОГУ (За 48mm Цевка)Fastener Поврзан Три Начин Челични Цевки Заеднички Tee Поврзани

4PCS/МНОГУ (За 48mm Цевка)Fastener Поврзан Три Начин Челични Цевки Заеднички Tee Поврзани

DEN 1727.52
DEN 1537.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Глава Кодот:
Плоштад
Тип:
Tee
Материјал:
леано железо
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ

Комплементите на стоката

1 хигиенски Нерѓосувачки Челик SS304 Вметнати директно Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист�

DEN 3912.00

4 Санитарни Нерѓосувачки Челик SS316 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

DEN 17376.00

ТОПЛА 0.5 SS316L Нерѓосувачки Челик Ротари Спреј за Чистење Топката Менгеме на Резервоар за чистење на топката за перење топката

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.ТОП

DEN 960.00