• Новак
822# Бесплатна испорака на високо квалитетни бел и црн корсет спирала челик boned булчински корсет за жените плус големина 3XL-6XL

822 Бесплатна испорака на високо квалитетни бел и црн корсет спирала челик boned булчински корсет за жените плус големина 3XL-6XL

DEN 768.00
DEN 392.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Забелешка :
Половината е најважниот параметар
Ако не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме контактирајте ме.
Ве молиме овозможи 2-3cm толеранција поради прирачник за мерење.

Вистински фотографии

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
822
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Полиестер,Памук
Материјал Состав:
90% полиестер 10%spandex
Бренд Име:
BOOMYINGLAM
Декорација:
Никој
Пол:
Жени,Девојки
Количината на коските:
12 челик boning
боја:
Црна,Бела

Комплементите на стоката

Црна Флорални и Черепот Моделот Печатење Памук Розова Корсет Панк-Push-Up Градник Врвот Bustier Секси Готски Облека Бурлеска

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија Куки и Затворање ОчиОтстранлив РемениUnderwire Градник ЧашиЧ

DEN 944.00 1716.00

Панк-Рок Готски рачно изработени рачно изработени Паб Клуб Бар Партија Кожа ПОДИГНАТ Тело Ропство Појас Bustier Корсет Suspender

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.3) Ние го задржуваме правото да одбие би

DEN 1436.00 1914.72

Црна Overbust Челик Boned Корсети И Bustiers Гроздобер Готски Корсет Steampunk Облека На Жените Плус Големина Секси Костими Бурлеска

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Метален Прстен Тока ЗатворањеЛанче назад со 12 grommetsМетален Синџи

DEN 1978.00 2672.16

903 Висок квалитет широк рамо ремени жените половината корсет плус големина половината слабеење црна кожа clubwear корсет фустан

Забелешка : Ова е многу важно да се избере мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот полови

DEN 768.00 1096.32

Корсет Bustier Евтини За Жена Бесплатен Превозот 3S66372 Нов Дизајн Шеќер Черепот Корсет Врвот Мулти-Боја, со Черепот & Цвеќиња

сексисон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист...

DEN 727.00 807.36