• Новак
EASYGUARD пасивни keyless entry автомобил алармот подрипнувајќи код auto start push копчето start допир лозинка тастатурата вибрации аларм DC12V

EASYGUARD пасивни keyless entry автомобил алармот подрипнувајќи код auto start push копчето start допир лозинка тастатурата вибрации

DEN 8064.00
DEN 6451.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Во исто време, притисни копче за исклучување и автомобилот прозорец ќе се тркалаат автоматски (дополнителен прозорец поблиску модулот е потребен за некои автомобили). Притисни копче ќе се претвори во зелена боја. Притисни на копчето претвори во сина боја.Ако им помогнам на копчето start беше скршен или уништени или во друга ситуација тоа не се во можност да го користите.
Откако автомобил е започната, чекор на подножјето на возилото и притиснете го притисни на копчето 0. па кога ќе го купите, ако треба флип клуч, pls ни остави порака да ни кажете кои флип-клучот што треба, инаку парцела нема да имаат друга копче.Во разоружа статус, не чекор на подножјето на возилото и кратко притиснете го притисни копче еднаш ќе се обратат на СТАНКОВИЌ.Во разоружа статус, чекор на подножјето на возилото, притисни на копчето трепка сини бои, кратко притиснете го притисни на копчето еднаш, автомобилот ќе бидат отворени.
Овој автомобил алармот со автоматско прозорецот се затвори излез, аналекта поблиску модулот е потребен за да го користите автоматското прозорецот се затвори функција, ако вашиот автомобил без прозорец поблиску модул, може да се купи прозорецот поблиску модул од нас, ние сме прозорецот поблиску за 2 врати, 4 врати и 5 врати, pls ќе го видите прозорецот поблиску тука :
2 врати :
4 врати :
5 врати :
Кога ќе го купите производот, ние може да ви даде цена-слободен две парчиња празно копче како подарок, бидејќи ослободување волан заклучување треба да го вметнете копија флип копчето за заклучување.
Ако не сте сигурни дали има чип во вашиот далечински управувач, ве молиме прашајте го вашиот автомобил добавувачот или стручен кадар. Притисни копче старт/стоп
А Кога чекор на подножјето на возилото
1. Може да започнете или да се запре автомобилот со под чекори :
Во разоружа статус, чекор на подножјето на возилото, продолжи со притискање на копчето start за далечински управувач за 3 секунди, автомобилот ќе бидат отворени. Притисни притисни копчето повторно ќе го вклучите ACC & НА табла и притиснете го уште еднаш ќе го исклучи ACC & ON.

Декларирани спецификации

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
EASYGUARD
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Фреквенција:
433.92 MHZ
is_customized:
Yes
Функција:
Далечински мотор start/отсечени
feature2:
PKE (пасивен keyless entry)
Feature3:
Притисни копче старт/стоп
Feature4:
Допрете лозинка за влез
feature5:
Автоматско затворање на прозорецот (изборен)
feature6:
Автомобил наоѓање/лоцирање
feature7:
Централната врата заклучување за автоматизација
Производ модел:
ec002L-нс

Комплементите на стоката

Smart Далечинскиот Клуч Школка Ќорци За Новиот BMW 3 5 Серија E90E93 Автомобил Копче Случај(Без Батерија откривање на пристаниште)+

Превозот време : DHL / ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 денаEMS : 3 до 20 денаHKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) :

DEN 812.00 954.72

надградба на RFID автомобил immobilizer Авто Анти-кражба преку отсечени коло невидливи колата отсечени безбедност Сопствен систем

ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!2 И особено со 2 години гаранци

DEN 1108.00 1166.40

200W 12V Нерѓосувачки Челик Автомобил Алармот Сирената Рог Звучникот Авто Рог Полициска Сирена Megaphone Електронски Рог Ѕвончето

Ние се грижиме нашите ценети клиенти Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај

DEN 1697.76

3 Копчиња модифицирани флип виткање далечинскиот клуч школка за Ремонтирам За Ford Меркур ФОБ Неисечени Сечилото Случај

Детали За Производот3 Копчиња модифицирани флип виткање далечинскиот клуч школка за Ремонтирам За Ford М�

DEN 395.00 493.92

Квалитет на универзалната keyless entry систем со LED светло,далечинско заклучување за отклучување,авто прозорец зголемувањето

Се надевам дека ќе може да се разбере.Почитувани купувачи,Ова е Универзален автомобил Keyless entry системот �

DEN 1008.00 1260.00

Автомобил Start Push Копчето на Далечинскиот C3 Аларм Систем за Безбедност коишто се слушаат аларм за Палење на Моторот Бесплатен

Ние ќе ви обезбеди задоволување на решение Иако навидум исти домаќин модел различни функции се различн�

DEN 2150.00 2311.68

Полицијата Сирената 400W 12V Автомобил Алармот Сирената Рог AS830 Безжичен Далечински 9 Звуци HD Пропаганда Ултра Тенок Сирената

Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Гаранција & Одржување : ве Мол�

DEN 5215.20