• Новак
автомобил електрични вратата actuator DC 12V електромагнетниот вентил централно заклучување моторно возило аларм систем за централно заклучување алатка

автомобил електрични вратата actuator DC 12V електромагнетниот вентил централно заклучување моторно возило аларм систем за централно

DEN 214.08
DEN 150.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

автомобил електрични вратата actuator DC 12 V електромагнетниот вентил централно заклучување моторно возило аларм систем за централно заклучување алатка На Тешки Моќ Заклучување на Вратата Actuator се користи за да се поттикнат и/или повлекување на вратата pin користење на моќта доставени од keyless entry систем во возилото. Ова заклучување на вратата actuator ќе работи со повеќето системи за безбедност. Можете да додадете со не-моќ врата се заклучува или да се заменат старите. Карактеристики : Тешки 5-жица за заклучување на вратата actuator. Додава моќ бравите на повеќето возила. Употребливи со далечинско и аларм систем. 360 степен ротација. Лесно да се инсталира со инсталација на хардвер предвидено. Спецификации : Боја : Црна Материјал : Метал & Пластични Работен напон : DC12 V Работна температура : -20°C -+70°C Тековната потрошувачка : 0.15 A-2.22 На Издржливост (до & долу) : 100,000 пати + Push & pull сила : 4kg Патување растојание : 20mm Жица должина : 18cm / 7.0 во Actuator големина : прибл. 14.5 * 6 * 3cm / 5.7 * 2.4 * 1.2 во Actuator тежина : околу. 103g / 3.6 оз Пакет големина : прибл. 30 * 10 * 3cm / 11.8 * 3.9 * 1.2 во Пакет тежина : околу. 152g / 5.4 оз Пакет Листа : 1 * Заклучување на Вратата Actuator 1 * Pack Инсталација на Хардвер

Декларирани спецификации

Бренд Име:
SUGERYY
Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Далечински Управуван:
No
Тип На Додаток:
Никој

Комплементите на стоката

Универзална PKE автомобил алармот систем auto пасивни keyless entry комплет, далечински мотор почнете да престанат да им помогнам

5 вториот ќе го запре автомобилот се надевам дека купувачот може да се разбере, ви благодариме па кога ќе

DEN 6532.00 8164.80

Топла продажба М9 LCD дисплеј за Scher-кан Magicar 9 lcd далечински контролер две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

Топла продажба М9 LCD дисплеј за Scherкан Magicar 9 lcd далечински контролер две начин автомобил алармот систем б

DEN 170.00 239.52

Полицијата Сирената 400W 12V Автомобил Алармот Сирената Рог AS830 Безжичен Далечински 9 Звуци HD Пропаганда Ултра Тенок Сирената

Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Гаранција & Одржување : ве Мол

DEN 5215.20

надградба на RFID автомобил immobilizer Авто Анти-кражба преку отсечени коло невидливи колата отсечени безбедност Сопствен систем

ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!2 И особено со 2 години гаранци

DEN 1108.00 1166.40

200W 12V Нерѓосувачки Челик Автомобил Алармот Сирената Рог Звучникот Авто Рог Полициска Сирена Megaphone Електронски Рог Ѕвончето

Ние се грижиме нашите ценети клиенти Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај

DEN 1697.76