• Новак
3.5 Dangle Капка Цвет Brooch Иглички Pendant за Свадба, Свадба Накит Јасни Кристали Кристал трговија на Големо 6176

3.5 Dangle Капка Цвет Brooch Иглички Pendant за Свадба, Свадба Накит Јасни Кристали Кристал трговија на Големо 6176

DEN 441.60
DEN 375.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да направите исплата во рок од 7 дена откако ќе го купите.
Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија ќе трае 30 до 45 дена ). Дојде со подарок кутија.) Да Не биде повеќе од 2 Kg на парцела(Стандардно за сите земји освен САД) ЕМС да се USPS Прва Класа Пошта Услуга 7-12(Само во САД) Да Не биде повеќе од 2 Kg на пратката,Не треба плаќаат екстра превозот.(Стандардно на САД).(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа). Ве молиме да ни ме во рок од 7 дена од денот на приемот на предметот за замена или рефундирање треба да има било каков дефект најде со вашата нарачка.(На големо не вклучуваат подарок кутија)
Прифаќаме само ЗАЧУВАМ. И за време на испорака ќе потрае подолго време во секоја година на крајот. Fed Ex 5 до 7 Да имаме голем попуст,доколку сакате да брод од страна на Fed Ex,ве Молиме контактирајте ме.Објектот Цвет Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Сребро Позлатен Боја ве Молиме видете слики ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Враќање Точка мора да биде преполна со заштитен плик, треба да не покажува никакви знаци на злоупотреба или намерна штета и Купувачот ќе мора да голи сите враќање поштарина. Услугата За E-Mail :
Услугата За E-Mail Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови се Регистрирате Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-30(варира во зависност од локацијата и земја. Сите на нашите предмети се внимателно прегледани пред пратката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Број На Модел На:
8806176
Метали Тип:
сребро позлатен

Комплементите на стоката

Симпатична Кристал Цреша Стил Brooch Иглички Трендовски Костим Додатоци Брошеви за Жените Партија Шарм Накит за Подарок Broche

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

DEN 109.00 133.44

класичен Црвен Крст На лекар, медицинска сестра значка brooch иглички накит горди да биде медицинска сестра мода жените шарм

курвакрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотMOQ : 1 компјутер Бои : Ср�

DEN 108.00 143.52